فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بسیج پاره تن مزدم است و تامین مصالح انقلاب و مردم اولویت مهم بسیج است.
کد خبر: ۹۳۹۵۱۴۵
|
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶

فرمانده سپاه اردبیل: مصالح مردم و انقلاب اولویت نخست بسیج است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی اصل در جمع خبرنگاران با تبریک 5 آذرماه سالروز تاسیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام راحل(ره) اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی،بسیج پاره تن مردم است و امروز مصالح مردم و انقلاب در اولویت نخست بسیج مستضعفین است‌.

وی بیان کرد: بسیج مستضعفین در سال 1358 با تدبیر حکیمانه و نورانی حضرت امام راحل(ره) تشکیل شد که در دوران دفاع مقدس،فرزندان ایران اسلامی به عنوان بسیجی داوطلب در میدان‌های نبرد حضور پیدا کردند و در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح، مقتدرانه ایستادند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد: تحریم‌های دشمنان در دوران دفاع مقدس به حدی بود که حتی واردات سیم خاردار را هم به کشور ممنوع کرده بودند اما بسیجیان با ایمان و اراده جهادی توانستند بر تمامی مشکلات و محرومیت ها فائق آیند و جنگ تحمیلی ما را آب دیده کرد که در این خصوص امام راحل(ره) جنگ را نعمتی برای کشور قلمداد کردند.

محمدی اصل افزود: بسیج بعد از دوران دفاع مقدس نیز در مقابل تمامی تهدیدهای دشمن،با تمام وجود ایستاده است و در تمامی شرایط سخت و دشوار کشور در کنار مردم بوده است.

وی گفت: امروز همگان بدانند ما بسیجیان تا آخرین قطره خون و تا آخرین منزل برای اعتلای کلمه الله ایستاده ایم.

 فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: بسیج با ورود به عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی،نقش بسزایی در پیشرفت و آبادانی کشور داشته است و خدمت صادقانه به مردم را در دستور کار قرار داده است.

وی تصریح کرد: در شرایط سخت و بحرانی کرونا،بسیجیان استان اردبیل با تمام وجود در کنار کادر درمانی و بهداشتی،برای مهار ویروس کرونا ورود کردند و توانستند با راه اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون روند تزریق واکسن کرونا را در استان سرعت بخشند.

محمدی اصل افزود :نهضت کمک مومنانه تجلی همدلی و مشارکت آحاد و اقشار مختلف مردم خیر و جهادگران بسیجی بود که در استان اردبیل نیز در سایه تلاش بسیجیان و خیرین،بیش از 125 میلیارد تومان کمک مومنانه به اشکال مختلف به خانواده نیازمند و آسیب دیده از کرونا صورت گرفته است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: وجود بسیج نعمتی بزرگ برای کشور است که به عنوان نیروی مومن و کارآمد،در خدمت مردم و انقلاب است.

محمدی اصل تصریح کرد:بسیج یکی از آن گنجینه‌های معنوی بی پایان است که امام راحل(ره) با دید الهی خود و با حکمتی که خدای متعال به او ارزانی کرده بود، برای کشور و ملت و انقلاب ما به یادگار گذاشت که امروز همگان شاهد نقش آفرینی این نیروی مومن و انقلابی‌ در عرصه های مختلف کشور هستیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار