ساری-آیت الله معلمی با تاکید بر اینکه باید راهکار اجرایی فرهنگ سازی نماز را شناسایی و پیگیری کنیم، افزود:دشمن با تمام قوا در تلاش برای کم رنگ کردن اعتقادات دینی مردم به ویژه جوانان است.
کد خبر: ۹۳۹۸۳۸۲
|
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴

در شرایط کنونی مذاکره با آمریکا  خیانت به ملت و انقلاب است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، اولین اجلاسیه نماز سپاه کربلا با شعار «نماز، نماد قدرت و اقتدار معنوی در سپاه است» پیش از ظهر امروز با حضور آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری،   حجت الاسلام و المسلمین جعفر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا و دیگر مسئولان در سالن الغدیر سپاه کربلا برگزار شد.

آیت الله  معلمی در این اجلاسیه ضمن قدردانی از سپاه کربلا برای برگزاری اجلاسیه نماز  و با اشاره به اینکه   برگزار کردن همایش‌ها و اجلاسیه‌های نمازخوب است، گفت: پرونده نماز در مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و قرآن باید بازخوانی و به صورت ملی موردتوجه همگان قرار بگیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری به ویژگی‌های اقامه نماز، پرداخت و  افزود: یکی از خواص نماز پیشگیری از گناه است، اما  ترک نماز عواقب دردناکی دارد.

امام جمعه قائم شهر در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در برخی از ادارات برپایی اقامه نماز ضعیف است و باید این ضعف را برطرف کرد، گفت:  ما از نعمت عظیمی تحت عنوان انقلاب اسلامی که یادگار امام خمینی (ره) است بهره‌مند هستیم، اما نماز واقامه این فریضه الهی در کشور همچنان دچار نقصان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با ابراز تاسف از اینکه در مسئله بحث اقامه و ترویج نماز کوتاهی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: اگر مدیرکل هر اداره‌ای در وقت نماز به فکر اقامه نماز باشد، این کار یک نوع ترویج نماز است.

آیت الله معلمی در ادامه با تاکید بر اینکه باید راهکار اجرایی فرهنگ سازی نماز را شناسایی و پیگیری کنیم، افزود:دشمن با تمام قوا در تلاش برای کم رنگ کردن اعتقادات دینی مردم به ویژه جوانان است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود به  دور جدید مذاکرات برجام هم اشاره کرد و گفت: عده‌ای به عنوان پیاده نظام دشمن با بهره گیری از رسانه‌ها به دنبال تشویق تیم مذاکره کننده مبنی برکوتاه آمدن در قضیه برجام هستند.

آیت الله معلمی تاکید کرد: در شرایط کنونی مذاکره با آمریکا  خیانت به کشور ،خون شهدا و انقلاب است.

آیت الله معلمی به واردات بی‌رویه کالا‌ها هم انتقاد کرد و خواستار شد تا جلوی واردات بی رویه کالا‌های مشابه گرفته شود چرا که واردات بی رویه باعث مشکل در بازار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار