عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: همه می دانند که سلاح ما هیچ روزی برای استفاده داخلی نبوده است بلکه برای دفاع از همه لبنانی ها بوده است.
کد خبر: ۹۴۳۸۷۴۱
|
۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، حسن البغدادی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد: حزب الله از وجبی از خاک لبنان چشم پوشی نخواهد کرد و همانطور که ما لبنان را از لوث اسرائیلی ها و تکفیری ها آزاد کردیم و قدرت بازدارندگی با دشمن صهیونیست برقرار کردیم، در راستای حمایت لبنان از گام بر می داریم و واکنشی متناسب با تحرکات دشمن نشان می دهیم.

وی افزود: آنچه دبیر کل حزب الله لبنان درباره ترسیم مرز دریایی گفت، دشمن قبل از دوست، فهمید که این موضع حاکمیتی است و قابل چانه زنی نیست. تنها طرفی که روی مواضع خود می ایستد و چانه زنی نمی کند، مقاومت اسلامی لبنان است.

البغدادی تاکید کرد: ما در حزب الله به مردم خود وعده دادیم که آنها را تنها نخواهیم گذاشت و تا خون در رگ ماست از آنها حمایت خواهیم کرد. ما از احدی هراس نداریم.

وی گفت: همه می دانند که سلاح ما هیچ روزی برای استفاده داخلی نبوده است بلکه برای دفاع از همه لبنانی ها بوده است. ما میان یک منطقه و دیگری تمایزی قائل نمی شویم. ما هنگامی که در سال ۲۰۰۰ جنوب لبنان را از لوث دشمن آزاد کردیم آنرا به همه لبنان ها هدیه کردیم.

البغدادی در پایان گفت: محور مقاومت از قدرت و امکاناتی برخوردار است که قابل مقایسه با گذشته نیست و این محور مقاومت را قادر می سازد که خود را با تحولات بین المللی و منطقه ای وفق دهد. ما باید کمی صبر کنیم تا آمریکا اینکه دنیا تغییر کرده است و ارباب دنیا نیست و نتایج جنگ روسیه و اوکراین به نفعش نخواهد بود، هضم کند.

ارسال نظرات