فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر به همراه جمعی از مدیران این سپاه به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه با مدیر کل و جمعی از مدیران دادگستری این استان و دادستان بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.
کد خبر: ۹۴۴۱۹۵۷
|
۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سردار علی رزمجو در این دیدار با تبریک هفته قوه قضائیه گفت: خداوند متعال را شاکریم که هماهنگی خیلی خوبی بین دستگاه قضایی و سپاه پاسداران در سراسر استان بوشهر وجود دارد.

دیدار سردار رزمجو با مدیر کل دادگستری استان بوشهر

وی با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره)، شهدا و آیت الله شهید دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یاران امام، اظهار کرد: هفته قوه قضائیه متعلق به همه مردم است چرا که نیاز اولیه همه مردم بعد از سلامتی، امنیت است که بخش عمده‌ای از آن به اقدام شجاعانه و قاطعانه دستگاه قضایی در برخورد با مجرمین و اشرار بستگی دارد.
این مقام مسئول، امنیت در استان بوشهر را زبانزد دانست و تصریح کرد: خوشبختانه دستگاه‌های قضایی و امنیتی استان بوشهر در هماهنگی خوبی با یکدیگر قرار دارند که این موضوع باعث برقراری امنیتی نسبتاً پایدار در استان بوشهر شده است.

دیدار سردار رزمجو با مدیر کل دادگستری استان بوشهر

مدیر کل دادگستری استان بوشهر نیز در این نشست صمیمانه امنیت استان بوشهر را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: امنیت پایداری که در استان بوشهر وجود دارد ناشی از تعامل و هم دلی بین دستگاه‌های تصمیم‌گیر در سطح استان است.

دیدار سردار رزمجو با مدیر کل دادگستری استان بوشهر

علی جمادی اظهار کرد: دستگاه قضایی و سپاه در استان بوشهر دارای تعامل و عقیده مشترک در موضوعات مختلف هستند که این موضوع سبب ایجاد امنیت در سطح استان شده است.

دیدار سردار رزمجو با مدیر کل دادگستری استان بوشهر

فرمانده سپاه استان بوشهر در این دیدار با اهدای گل به مدیر کل دادگستری این استان از تلاش‌های وی و سایر مدیران و کارکنان دستگاه قضایی استان بوشهر تقدیر کرد.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار