حسنی با بیان اینکه نقش اصحاب رسانه در زمان شیوع کرونا کم نظیر بود، گفت: اربعین حسینی یک فرصت بزرگ برای استان ایلام است و رسانه‌ها شکوه پیاده روی اربعین را به تصویر بکشند.
کد خبر: ۹۴۴۷۳۴۳
|
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام، عصر امروز(۴ مرداد) در نشست هم اندیشی با جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات این استان، اظهار کرد: هدف از ارتباط مستمر و تنگاتنگ با اصحاب رسانه شناسایی معضلات و مشکلات مردم جامعه و تلاش برای رفع این مشکلات و از سوی دیگر انعکاس خدمات دولت است که در این راستا ما هم باید مشکلات و تلاش های این قشر زحمتکش را برطرف کنیم.

 

« محمد سبحان حسنی» افزود: بایست بخشی از وقت ما صرف شناسایی ظرفیت های استان باشد و در این خصوص بحث و گفت و گو شود و در این مسیر تمام دغدغه های ما بالفعل کردن ظرفیت ها و پتانسیل های استان باشد.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام با اشاره به نقش رسانه و خبرنگاران از  زمان ابتدا  شیوع کرونا گفت: نقش رسانه و مطبوعات در زمان  شیوع کرونا  بسیار کم نظیر بود چراکه در آن مقطع مردم نیازمند اخبار و اطلاعات جدید در خصوص اقدامات  پیشگیرانه و درمان کرونا بودند.

 

حسنی تصریح کرد: رسانه ها در توسعه استان بسیار اثر گذار هستند که در این راستا نیازمند همدلی و هم صدایی هستیم و مرز بندی و دسته بندی ها سهم مهلکی برای جامعه است.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام افزود: باید انتقاد و ایده ها اصحاب رسانه شنیده شود و از ظرفیت ها آنان در تمامی ابعاد توسعه استان بهره گرفته شود.

 

حسنی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اربعین ظرفیت عظیمی برای استان ایلام است، گفت: هم در بعد فرهنگی و معنوی و هم در راستای تقویت زیرساخت ها استان باید این فرصت را مغتنم بشماریم.

 

وی ضمن اینکه به ظرفیت های اقتصادی اربعین برای استان اشاره کرد، اضافه نمود: نگاه دولت در حوزه بهداشت و درمان، ساخت اماکن های مذهبی و زائرسرای  و حوزه زیرساخت های ایلام باید ویژه باشد.

 

معاون استاندار با اشاره به اقدامات زیرساختی انجام شده در حوزه اربعین، گفت: برای تامین روشنایی  در ایام اربعین پست ۶۳ کیلو وات به بهره برداری رسید و تلاش داریم که پست ۲۲۰ وات ثابت در پایانه نیز ایجاد شود.

 

وی در بخش دیگری سوم سخنان خود، دلیل اصلی بخش اعظمی از آسیب های اجتماعی را  مشکلات اقتصادی و معیشتی عنوان کرد و گفت: باید برای این مهم چاره اندیشی شود.

 

گفتنی است در این نشست هریک از اصحاب رسانه دغدغه های استان را در موضوعات مختلف ازجمله در حوزه اربعین مطرح نمودند و برای پوشش گسترده مراسم عظیم اربعین اعلام آمادگی کردند.

 

پایان پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار