حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- جواد بیرام زاده؛ مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۴۵۰۱۵۷
|
۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، در متن این پیام آمده است؛

روز خبرنگار، روز رعایت حریم قلم و اندیشه، روز حق بینی و حق نویسی؛ روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی، روز اطلاع رسانی با سلاح قلم … را به تمامی همکاران خود در صحنه اطلاع رسانی بویژه خبرنگاران استان تبریک و تهنیت می گویم.

وجه نامگذاری سالروز شهادت یک خبرنگار به عنوان «روز خبرنگار» نه تنها یادآور جایگاه پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در فرهنگ کشورمان است بلکه می‌تواند اشاره‌ای به برخی از مشخصه‌های مشترک بین «شهید» و «خبرنگار» نیز داشته باشد که خلوص و شجاعت از این ویژگی‌هاست؛ خلوص در جریان انعکاس خبر و شجاعت در مسیری که خبرنگار را آماده شهادت در راه آرمان‌های خود هم می‌کند.

امسال تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی(ع) پرحکمت و درس آموز است. رمز ماندگاری واقعه عاشورا، روشنگری حضرت زینب (س) است و خبرنگاران با تأسی از او نباید در بیان حقایق لحظه‌ای درنگ کنند.

امید است مسوولان با مد نظر قرار دادن شان و مقام جایگاه ویژه و اثرگذار خبرنگاران، همواره در مسیر کرامت و تکریم خبرنگاران حرکت کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها