کارگاه سواد رسانه همراه با معرفی کتاب با محوریت ماه محرم در محله اسلامی آل یاسین سرخه برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۵۰۹۱۲
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه؛ ویژه برنامه های سوگواری و عزاداری حسینی در محله اسلامی آل یاسین (ع) سرخه به همت پایگاه های مقاومت بسیج امام خامنه ای (مدظله) و حضرت معصومه (س) برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین عربی امام محله اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه های دهه دوم محرم اظهار کرد: با آغاز دهه دوم محرم مراسم سوگواره حسینی هرشب همراه با نماز مغرب و عشا و صرف شام با یاری بسیجیان و نمازگزاران در مسجد جمعه برگزار می شود.

او افزود: عملیات گشت محله‌محور رضویون پایگاه امام خامنه‌ای (مدظله) شهرستان سرخه به همت مسئول عملیات و بسیجیان پایگاه از ساعت 12 بامداد الی اذان صبح برگزار و اعضای تیم بعد از عملیات گشت در نماز جماعت صبح مسجد و زیارت عاشورا حضور یافته و پس از نماز جماعت زیارت عاشورا توسط یکی از جوانان حلقه شهید حسین سماوی قرائت شد.

امام محله اسلامی آل یاسین (ع) در ادامه اضافه کرد: کارگاه سواد رسانه‌ هرشب پیش از آغاز مراسم عزاداری همراه با معرفی کتاب با محوریت محرم با حضور علی اکبر مونسان و رضا کلامی برگزار می شود.

عربی بیان داشت: با هدف خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در چایخانه آل یاسین، جوانان حسینی حلقات صالحین شهید حسین سماوی و شهید محمدحسن دولتی پایگاه حضور پرشوری در این ایستگاه دارند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار