حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: بیش از ۱۱۰۰ گروه جهادی در استان ایلام فعالیت دارند. ۲۸ قرارگاه در عرصه های مختلف در سطح استان ایجاد شده است.
کد خبر: ۹۴۵۶۰۱۰
|
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایلام، فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در اجتماع بزرگ جهادگران حسینی استان ایلام که در سالن آمفی تئاتر فنی و حرفه ای ایلام برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۱۱۰۰ گروه جهادی در استان ایلام در حوزه‌های مختلف فعال هستند.

سردار « جمال شاکرمی» با بیان اینکه همه ما امروز در مهران خادمی می کنند و ایلام پایتخت خادمین زوار آبا عبدالله الحسین(ع) است، تصریح کرد: همه مسئولان از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام تا استاندار ایلام و‌ همه مسئولان و مردم امروز در امر برپایای باشکوه اربعین حسینی پای کار هستند.

وی با بیان اینکه امروز در استان ایلام با همین نگاه ۲۸ قرارکاه در سطح استان ایجاد شده است که در همه صحنه های سخت در کنار مردم قرار دارند، گفت: در سال گذشته و امسال بیش از ۱۵۰ هزار نفر روز را در راستای خدمت به محرومین ساماندهی و به کار گیری شده اند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام یادآور شد:  ۴۴خدمت به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در راستای برگزاری کنگره بزرگ شهدای استان به مردم ارایه شد.

سردار شاکرمی با بیان اینکه از آغاز نهضت ساخت مسکن محرومان تا کنون ۱۵۰۰ واحد مسکونی در این استان ساخته شده است، خاطرنشان کرد: همه استان امروز نگاه جهادی پیدا کرده است و امروز در مهران با ۲۵هزار نفر جمعیت در ایام اربعین بیش از سه میلیون نفر تردد می کنند.

وی  با اشاره به اینکه این اجتماع گوشه ای از حضور جهادگران استان است، تصریح کرد: این اجتماع می تواند زمینه حضور جهادگران کشوری را در اربعین در راستای خدمت به زائران فراهم کند.

ارسال نظرات