خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همزمان با سالروز قیام هفده شهریور و کشتار جمعی از مردم به دست ماموران ستم شاهی پهلوی ، گردهمایی دختران صالحینی پایگاه شهیده واعظی در مزار شهید گمنام برگزارشد.
کد خبر: ۹۴۵۶۶۳۰
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
به گزارش سرویس خبری بسیج جامعه زنان خبرگزاری بسیج - از قم، به همت مسئول شعبه تعلیم و تربیت پایگاه شهیده طیبه واعظی گردهمایی دختران صالحینی در مزار شهید گمنام برگزار شد.
خانم کریم خانی، سخنران برنامه که یکی از متربیان فعال حلقات صالحین است گفت:هفده شهریور، روز حماسه ملت ایران بود؛ روزی که در آن، خون های بسیاری بر زمین ریخته شد و از ثمره آن، درخت تنومند جمهوری اسلامی به بار نشست. مردم دلیر و شجاع، جوانان غیور و با ایمان، مرد و زن، و پیر و جوان، همه و همه در این روز چون سیلی خروشان به خیابان ها جاری گشته و بر ضد رژیم پهلوی شعار دادند و مخالفت آشکار خود را اعلام داشتند.

خانم زمانی مسئول شعبه تعلیم و تربیت پایگاه شهیده واعظی بیان کرد:یکی از شیوه های تقویت جوانان دادن مسئولیت به آنان است به همین علت ودرراستای مهارت افزایی وپرورش دختران صالحینی_انقلابی و سخنور وتقویت فن بیان متربیان درمراسم مناسبتی قیام۱۷شهریور ازسخنرانی متربی فعال حلقه شهیدکمایی بهرمندشدیم.
لازم به ذکراست این گردهمایی باحضور۳۰ نفر از دختران صالحینی همراه بود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس
 
ارسال نظرات