حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
بهرام نیا با بیان اینکه وارثان هفته دفاع مقدس همواره پاسدار ارزش های انقلاب و اسلام هستند، گفت: آنچه موجب پیروزی ما در جنگ شد روحیه شهادت طلبی و ایثارگری جوانان رزمنده بود.
کد خبر: ۹۴۵۸۰۵۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج ، حسن بهرام نیا، صبح امروز پنج شنبه (۳۱ شهریور) در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان ایلام به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا، به ویژه سه هزار شهید والامقام استان ایلام، و آرزوی سلامتی برای نایب امام زمان (عج) و توفیفات بیش از پیش برای دولت سیزدهم، اظهار کرد: رزمندگان ‌و نیروهای بسیجی برای اعتلای دین، قرآن و عزت اسلام جان خود را فدا کردند و امنیت کشور مرهون جانفشانی این عزیزان است.

استاندار ایلام با قدردانی از اعضای شورای تامین استان، خانواده معظم شهدا و رزمندگان و ایثارگران، گفت: در چنین روزی در ۴۲ سال پیش در ساعت ۲ بعد از ظهر رژیم بعث عراق با حمایت آمریکا به واسطه اینکه دست آنان از منابع اقتصادی کشور قطع شده بود به کشور حمله کردند.

استاندار ایلام گفت: در آن زمان کشور در حال ساماندهی و  سپاه و ارتش نوپا بود و رژیم بعث با همه توان ازطریق دریا، هوا و زمین حمله به کشور  را آغاز کرد که پس از بیانات امام راحل ( ره ) که الهام بخش بود  سپاه و ارتش و بسیج مردمی با کمبود مهمات و جنگ افزاری های لازم بصورت خودجوش به میدان آمدند.

 وی بیان کرد: پس از هشت سال دفاع مقدس این چنین حماسه ای خلق شد و کشور با رهبری امام ( ره ) و حضور جوانان به پیروزی رسید.

استاندار ایلام گفت: پس از هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک کشور در اختیار و سیطره دشمن قرار نگرفت که پیروزی تحقق این مهم فرماندهی امام (ره)، علاقه مردم به دین و اتحاد و انسجام مردم بود.

بهرام نیا یادآور شد: اکنون کشور در همه زمینه ها سرآمد است و روز به روز در حال پیشرفت است و آنچه موجب پیروزی ما در جنگ شد روحیه شهادت طلبی و ایثارگری جوانان رزمنده بود.

وی، تصریح کرد: در قاموس وارثان هفته دفاع مقدس ترس نیست بلکه صبر و حوصله نصب العین آنان است و همواره پاسدار ارزش های انقلاب و اسلام هستند.

استاندار ایلام با بیان اینکه  امروز دشمن با تبلیغ و شانتاژ و هزینه هنگفت سعی دارد جوانان را ناامید کند و کشور را دچار مشکلاتی نماید اما به لطف خدا همواره ناکام خواهد بود، گفت: دشمنان از هر وسیله برای بر هم زدن آرامش و امنیت کشور استفاده می کنند اما همواره نقشه آنان نقش بر آب می شود.

بهرام نیا با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ اربعین، ابراز کرد: تلاش کردیم زمان ماندگاری زوار در برگشت برای سوار شدن به اتوبوس حداقل ۲۰ دقیقه‌ و حداکثر یک ساعت باشد که این مهم محقق شد.

استاندار ایلام همچنین با اشاره به کاهش میزان تصادفات جاده در اربعین امسال در مقایسه با اربعین سال ۹۸،  خاطرنشان کرد: با تلاش همه دستگاه های انتظامی، راهور و همه مردم میزان تصادفات  ۵۰ درصد کاهش یافت.

ارسال نظرات