حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
غلامرضا ترابی در یادداشتی اجتماعات مردمی را در آیین های سوگواری حسینی فرصتی مناسب و طلایی برای نشان دادن حقیقت یزیدیان برشمرد و گفت: باید این شکست را در این اجتماعات مذهبی فریاد بزنیم.
کد خبر: ۹۵۲۸۶۳۰
|
۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲

یادداشت/ غلامرضا ترابی 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی، مرور تاریخ در ایران اسلامی نشان می‌دهد کشورهای معاند و مغرض همیشه تلاش داشته‌ و دارند تا با شعله ور کردن اختلافات جزیی که حاصل تنوع سلایق و دیدگاههاست، آب را گل آلود کرده و ماهی خود را از آب بگیرند.

 

در این میان کشور انگلیس از جمله کشورهایی است که به این مهم شهره است و با سیاست "اختلاف بینداز و حکومت کن" سعی در استثمار مردم مستضعف و مظلوم داشته و دارد.

 

 سیاست اختلاف افکنی نه تنها در واقعیت بیرونی حتی در عرصه فکر و اندیشه هنوز هم ادامه دارد، دهه‌هاست که دشمنان بر اساس همین سیاست، اموال ملت‌ها را چپاول و غارت می‌کنند.

 

 گرچه بعد از روی کار آمدن نظام اسلامی دست غارت دشمنان از ثروت ملی این کشور قطع شده اما آنها با روش‌های گوناگون از جمله نفوذ به دنبال این مهم بوده و هستند و با تلاش‌های مذبوحانه در عرصه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی سعی می کنند تا با ایجاد دو قطبی صدای طبل اختلاف را بلند و بلندتر کنند تا بلکه به آرزوهای پلید خود دست یابند.

 

 اما هرساله ملت ایران در مناسبت‌ها مختلف ملی و مذهبی بویژه در عاشورای حسینی و اربعین با وحدت و همدلی چنان پاسخ محکمی را به دشمنان داده‌ است که تمام اقداماتشان خنثی و نقش بر آب می‌شود.

...و محرم فرصتی طلایی است تا همصدا شکست دشمنان و یزیدیان زمان را فریاد بزنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها