حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امام‌جمعه بخش رضویه مشهد در اجتماع استکبارستیزی فریمان:
امام‌جمعه بخش رضویه مشهد گفت: وحدت و یکپارچگی امت اسلام رمز پیروزی فلسطین است، طراحی عملیات طوفان الاقصی نیز روحیه انقلابی و جهادی مردم فلسطین را نشان می‌دهد.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۲۹
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از فریمان، حجت‌الاسلام مهدی امجدی زاده در جمع مردم فریمان که به نشانه محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل در راهپیمایی شرکت کرده بودند، اظهار کرد: قاعده استکبارستیزی و مقابله با ظلم و جور از ابتدای اسلام تا کنون ادامه داشته و امروز امت اسلام، قدرت حقیقی خود را پیدا کرده است .

وی افزود: مبنای الهی و قرآنی استکبارستیزی و مبارزه با استکبار را امام راحل به‌عنوان راهبرد انقلاب اسلامی تعریف کردند و مصداق حتمی و عینی استکبارستیزی را مبارزه با رژیم صهیونیستی تا محو کامل اعلام کرد.

امجدی زاده با بیان اینکه جریان راهبردی تقابل امت اسلام با دشمنان تا جایی در انقلاب اسلامی رسیده که به نفع مردم فلسطین شده، تصریح کرد: امروز مردم مظلوم فلسطین از چنان روحیهٔ امیدی برخوردار شده‌اند که نمونه آن را در طراحی و اجرای عملیات غافلگیرانه طوفان الاقصی مشاهده کردیم.

وحدت و یکپارچگی امت اسلام رمز پیروزی فلسطین است

وی وحدت و یکپارچگی امت اسلام را رمز پیروزی فلسطین دانست و اعلام کرد: طراحی عملیات طوفان الاقصی نشانه روحیه انقلابی و جهادی مردم فلسطین است و امروز مردم این سرزمین از روحیه امیدواری بسیاری برخوردار هستند.

امام‌جمعه بخش رضویه مشهد بیان کرد: عملیات طوفان الاقصی شکست جبران‌ناپذیری برای رژیم صهیونیستی بود و در این عملیات پیروزی کامل و قطعی مردم فلسطین رقم خورد. در مبارزه تمام‌عیار حق و باطل، وعده‌های خداوند متعال محقق و مستضعفان بر جهان حکومت خواهند کرد و خداوند امت اسلام را عزت و نصرت عطا می‌فرماید.

امجدی زاده خاطرنشان کرد: امروز جامعه اسلامی به‌واسطه ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان "المعمدانی" غزه بیدار شده‌اند و به خونخواهی آنها خواهند ایستاد و این ایستادگی به ما این درس را می‌دهد تا منتظر وعده‌های حتمی الهی در میدان مبارزه با دشمنان و استکبار باشیم.

وی ادامه داد: باید همهٔ جوامع اسلامی با اتحاد و یکپارچگی در برابر استکبار جهانی کنار هم و زیر پرچم ولایت و امامت، در راستای تحقق وعده‌های الهی حرکت کنند.

امام‌جمعه بخش رضویه مشهد مطرح کرد: اقدامات مذبوحانه رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر در بمباران غزه و بیمارستان "المعمدانی" نشان داد که این رژیم کودک کش، غاصب و سفاک رو به افول و مرگ است.

گفتنی است، راهپیمایی خودجوش محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل، با حضور مردم متدین، خانواده شهدا و ایثارگران، امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین ادارات، نهادها و نیروهای نظامی و انتظامی و دانش‌آموزان مدارس از محل میدان امام رضا (ع) تا حوزه علمیه حضرت نرجس (س) شهر فریمان برگزار شد و مردم با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا " و "مرگ اسرائیل" حمایت خود را از مردم مسلمان فلسطین و محور مقاومت در غزه نشان دادند و با خانواده‌های داغدار شهدای غزه ابراز همدردی کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین