فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: حمایت همه‌جانبه از مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم کودک کش اسرائیل یکی از مهم‌ترین وظایف ملت‌های مسلمان است.
کد خبر: ۹۵۶۴۲۴۱
|
۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مشهد، امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی در جمع کارکنان این منطقه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، با بیان اینکه همه امت اسلامی با رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل مخالفند، اظهار کرد: امروز مسلمانان امت اسلامی با حمایت تمام‌قد از مردم مظلوم غزه، طرفدار آرمان‌های فلسطین هستند.

 وی با اشاره به جنایات رژیم غاصب و جعلی اسرائیل در فلسطین، افزود: هیچ مسلمانی در هیچ لحظه‌ای حق سکوت در مقابل ظالم را ندارد و این تکلیفی است که بر گردن همه امت‌های اسلامی است و شرکت در راهپیمایی‌های پیش رو و بیان ندای مظلومیت ملت مظلوم فلسطین، کمترین وظیفه‌ای است که باید انجام دهند.

 معصومی با بیان اینکه دین اسلام و قرآن کریم بر ظلم‌ستیزی تأکید داشته‌اند، تصریح کرد: مظلوم‌تر از مردم فلسطین وجود ندارد، زیرا اسرائیلی‌ها سرزمین آنها را اشغال و به آنان زور می‌گویند و این نمونه بارز ظلم است که در قالب حمایت از مستضعفان در قانون ما متجلی شد.

 وی اعلام کرد: جهان اسلام سکوت در برابر ستم و قتل‌عام مسلمانان را نمی‌پذیرد و ضرورت دارد تا همه مسلمین جهان برای حذف این غده سرطانی بیش‌ازپیش تلاش کنند.

 فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق حفظ وحدت میان امت اسلامی را ضروری خواند و بیان کرد: امروز وحشتناک‌ترین جنایات توسط صهیونیست‌ها علیه کودکان و زنان مظلوم فلسطینی، در سکوت کامل خائنانه مجامع بین‌المللی در حال رقم‌خوردن است و بدون تردید حفظ وحدت همه کشورهای مسلمان در برابر ظلم و زیاده‌خواهی صهیونیست‌ها، ضروری است.

 وی تأکید کرد: امت اسلامی آماده دفاع از فلسطین است و اگر وارد میدان نبرد شود، هیچ صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی باقی نخواهند ماند.

 معصومی با اشاره به نسل‌کشی دسته‌جمعی توسط رژیم کودک کش اسرائیلی، عنوان کرد: جنایات هولناکی که امروز در غزه در حال رخ‌دادن است، در تلافی شکست بزرگی بوده که رژیم صهیونیستی در میدان نبرد از مجاهدان مقاومت متحمل شده و مقامات رژیم صهیونیستی به دنبال آن هستند که خشم خود را بر سر غیرنظامیان بی‌گناه خالی کنند و از همین رو همه کشورهای اسلامی موظف هستند برای توقف این روند، از همه ظرفیت‌های خود بهره بگیرند.

 فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در پایان به اهمیت انتخابات پایان سال اشاره کرد و گفت: قدرت ایران اسلامی باعث ترس دشمنان و توطئه‌های جدید شده است و سعی می‌کنند انتخابات را کم‌رنگ کند و باید با هوشیاری و ترسیم راهبردهای مناسب این خدعه را خنثی کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها