همزمان با ماه مبارک رجب؛

جشن «وصال یار» ویژه اهدای ۱۴ جهیزیه در ایلام برگزار شد

جشن «وصال یار» ویژه اهدای ۱۴ جهیزیه به زوج‌های جامعه هدف بهزیستی ایلام همزمان با ماه مبارک رجب در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۷۰۹۵۸
|
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، عصر سه‌شنبه ۲۶ دی‌ماه همزمان با ماه مبارک رجب مراسم «وصال یار» ویژه اهدا ۱۴ سری جهیزیه به زوج‌های جامعه هدف بهزیستی ایلام با مشارکت جامعه خیران حامی معلولان کشور با حضور جمعی از خیران کشوری حامی معلولان و مسئولان محلی ایلام در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار شد.

 

حسین نورعلیوند مدیرکل بهزیستی ایلام در این آئین با اشاره به حمایت این مجموعه از ۴۹ هزار نفر گفت: از این شمار ۱۸ هزار نفر فرد دارای معلولیت، ۷ هزار نفر زن سرپرست خانوار و مابقی سایر مددجویان جامعه هدف هستند که از خدمات مختلف حمایتی این مجموعه برخوردارند.

 

وی افزود: اگرچه در دولت کار و کرامت روند خدمات‌دهی مددجویان گسترده‌تر و برخی خدمات برای نخستین بار ارائه شده، با این وجود جواب‌گوی تامین همه نیازهای جامعه هدف نبوده و این زمینه نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجتماعی و افراد خیر و نیکوکار هستیم.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اشرف علی‌محمدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه امیرالمونین (ع) ایلام نیز در این همایش زوج‌های جوان را به ساده‌زیستی و توکل بخدا در زندگی سفارش کرد و گفت: انس با خدا، قرآن و اهل بیت (ع) به انسان‌ها بزرگی، قدرت و حیات می‌دهد.

 

وی افزود: استکبار انسان‌ها را برده نشان می‌دهد ولی در اسلام به انسان به عنوان موجودی ارزشمند و عنصر برتر نگریسته می‌شود، انسان‌ها چنانچه می‌خواهند در خانواده موفق باشند باید به قرآن و دستورهای آن عمل کرده چراکه کلام خدا و دستور دهنده دین مبین اسلام است.

 

در ادامه صمدیان از اعضا انجمن خیران حامی معلولان کشور گفت: مددجویان دستگاه‌های حمایتی مالکان اصلی انقلاب اسلامی هستند و خدمت به این قشر عزیز چیزی جز وظیفه نیست.

 

وی ادامه داد: جهیزیه‌شماری دیگری از مددجویان بهزیستی ایلام در آینده نزدیک تامین می‌شود، این هدیه در ماه‌های آینده به شماری از زوج‌های جوان جامعه هدف بهزیستی ایلام اهدا خواهد شد.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار