روابط عمومی سپاه امام رضا علیه السلام با صدور اطلاعیه‌ای از حضور حماسی، پرشکوه، حیرت انگیز و دشمن شکن مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به ویژه مردم ولایی استان خراسان رضوی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۹۵۷۸۵۵۲
|
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵

 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهد به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا علیه السلام در بخشی از این اطلاعیه آمده است؛ خلق حماسه غرورآفرین ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی در سالروز جشن انقلاب، یک بار دیگر تحسین همه آزادی‌خواهان و دوستداران انقلاب اسلامی را برانگیخت و قلب رهبر عزیز انقلاب و همه دلسوزان نظام را شاد کرد و بار دیگر تیر دشمنان به سنگ خورد و محاسبات غلطشان را به هم ریخت.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است؛ ملت فهیم ایران اسلامی با حضور معنادارشان در جشن ۴۵ سالگی پیروزی انقلاب، دشمنان متوهم این نظام را با شکستی خفت بار مواجه و اثر تلاش‌های چندین و چند ماهه دشمنان را خنثی و نقش بر آب کردند.

در بخش دیگر این اطلاعیه می‌خوانیم؛ امواج خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی در اقصی نقاط کشور به ویژه در مشهد مقدس نشان داد که ملت، استوارتر از گذشته پای کار انقلاب ایستاده و هیاهوهای دشمنان نخواهد توانست لحظه‌ای اراده مردم را درحمایت از انقلابشان متزلزل کند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است؛حضور پرشمار دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها در جشن انقلاب اسلامی در کنار نسل‌های گذشته، حکایت از این دارد که پیوند عمیق نسل جوان با پدران و مادرانشان پیوندی ناگسستنی است و با حضور در میدان و تلاش و کوشش مضاعف در عرصه‌های مختلف علمی ایران اسلامی را بر قله های عزت و پیشرفت جهانی خواهند نشاند.

در بخش پایانی این اطلاعیه با سپاس مجدد از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال آمده است؛ جا دارد برای خلق حماسه حضور این روز بزرگ بر دستان این ملت که دشمنان را خوار و ذلیل کرد بوسه زد و در برابر این همه هوشمندی و دشمن شناسی ملت ایران سر تعظیم فرود آورد و دستمریزاد گفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها