حمله بامدادی رژیم صهیونیستی به حومه شهر «بعلبک» لبنان

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ادامه حملات متجاوزانه خود به لبنان، بامداد یکشنبه به اهدافی در منطقه «العسیره» در حومه شهر بعلبک حمله کردند.
کد خبر: ۹۵۸۷۳۶۴
|
۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۱

حمله بامدادی رژیم صهیونیستی به حومه شهر «بعلبک» لبنان

به گزارش خبرگزاری بسیج، رژیم صهیونیستی مناطقی در اطراف شهر بعلبک واقع در شمال شرق لبنان را هدف حملات خود قرار داد.

پایگاه خبری النشره لبنان بامداد یکشنبه گزارش داد که رژیم اسرائیل با چندین موشک منطقه «العسیره» در اطراف شهر بعلبک را هدف قرار داد.

پیش از این، خبرنگار النشره در بقاع در ساعات ابتدایی امروز در گزارشی اعلام کرد که «یک پهپاد تجسسی (MK) اسرائیلی در ارتفاع کم بر فراز منطقه بعلبک عملیات شناسایی پروازی انجام داد.»

تاکنون جزئیاتی از میزان خسارت یا تلفات احتمالی منتشر نشده است.

از زمان عملیات طوفان الاقصی توسط حماس علیه رژیم صهیونیستی و آغاز جنگ این رژیم در غزه، مرزهای لبنان و اراضی اشغالی فلسطین صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله و ارتش این رژیم است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد که تا زمان پایان یافتن تجاوزها به غزه، حملات خود را به مقرهای رژیم صهیونیستی در مرزها متوقف نمی‌کند.

طرف‌های بین‌المللی از جمله فرانسه و آمریکا نسبت به احتمال وقوع جنگ گسترده میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان هشدار می‌دهند و خواهان پایان تنش‌های مرزی میان دو طرف هستند. پیش از این رسانه‌های عبری گزارش دادند ارتش رژیم صهیونیستی قادر به دور کردن حزب‌الله لبنان از مرزها نیست.

ارسال نظرات