فرمانده انتظامی ایلام از کشف بیش از ۶ تن گوشت منجمد ویژه تنظیم بازار خارج از شبکه توزیع به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر: ۹۵۸۸۳۷۶
|
۱۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار جمال سلمانی فرمانده انتظامی ایلام گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشراف اطلاعاتی محل فعالیت احدی از فعالان غیرمجاز که در زمینه قاچاق گوشت قرمز خارج از شبکه فعالیت داشت، را شناسایی کردند.

وی افزود: واحد صنفی متخلف در حاشیه شهر ایلام اقدام به نگهداری و توزیع غیرمجاز اقلام خوراکی به منظور قاچاق و عرضه خارج از شبکه می‌کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران انتظامی ضمن هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل، مقدار ۶ تن گوشت منجمد ویژه تنظیم بازار به ارزش ۲۰ میلیارد ریال را کشف و یک نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر کردند.

سردار سلمانی با بیان اینکه عزم و اراده پلیس امنیت اقتصادی و دستگاه قضاء برای برخورد با مجرمان اقتصادی بیشتر از هر زمانی است، از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت غیر قانونی مجرمان و قاچاق کالا، بلافاصله از طریق سامانه تلفنی ۰۹۶۳۰۰ ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی موضوع را با مدافعان امنیت اقتصادی در میان بگذارند.

 

ارسال نظرات