خبرهای داغ:
آهکی خبر داد

ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد در محور‌های همدان

همدان_مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان از ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد در محور‌های استان و جابه جایی افزون بر ۱۹۰ هزار مسافر از مبدا همدان به اقصی نقاط کشور خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۳۹
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶
ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد در محور‌های همدان

مهرداد آهکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۱۴۰۳ تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ۲۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تردد در محور‌های مواصلاتی استان همدان توسط سامانه‌های تردد شمار به ثبت رسیده است.

وی افزود:طی همین مدت نیز ۱۹۰ هزار و ۸۷۱ نفر مسافر از مبدا استان همدان به اقصی نقاط کشور جابه جا شده اند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان ادامه داد: طی این مدت نیز افزون بر ۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع لکه گیری وچاله گیری، ۳۸۰ کیلومتر خط کشی،۲ هزار و ۶۸۶ کیلومتر باند برفروبی، اسکان و خدمات رسانی به ۳۲۰ نفر مسافر صورت گرفت.

وی ادامه داد: ۶۰۹ مورد پاکسازی پارکینگ جاده ای، هزار و ۳۸۰ کیلومتر شانه سازی و آزادسازی حریم، هزار و ۲۲۰ مورد بازدید از پل‌ها و آبروها،۴۷۸ مورد تعمیر و سرویس سیستم روشنایی، ۱۳۷ مورد جلوگیری از ساخت وساز‌های غیرمجاز، نصب و تعمیر هزار و ۷۲۹ عدد تابلو وعلائم و... نیز در سطح راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی استان همدان انجام شده است.

آهکی تصریح کرد: از جمله اقدامات موثر و تاثیر گذار این اداره کل در سال گذشته و طرح نوروزی ۱۴۰۳ که منجر به کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات جاده‌ای در راه‌های استان همدان شد شامل: رفع کامل ۳۱ نقطه حادثه خیز، اجرای ۵۰۴ کیلومتر روکش آسفالت، اجرای ۴ هزار و ۱۰۰ کیلومتر خط کشی و ۹ هزار و ۴۷۰ کیلومتر شانه سازی و... بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار