قدردانی آیت الله علم الهدی از واکنش قاطعانه سپاه پاسداران

در پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی آمده است؛ در صورت هر حماقتی از جانیان اسرائیل در تقابل با این رزمندگی قهرمانانه، دومین وعده صادق رهبر عظیم و فرزانه که تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد، محقق می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۱۴
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۱

به گزارش خبرگزاری از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی در بیانیه ای از واکنش قاطعانه سپاه پاسداران و تنبیه رژیم کودک کش صهیونیستی تقدیر کرد.

در این بیانیه آمده است:بسم الله القاصم الجبارینقَاتِلُوهُمْ يُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَيْدِيكُمْ وَيُخْزِهِمْ وَيَنْصُرْكُمْ عَلَيْهِمْ وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِينَ(آیه ۱۴ سوره توبه)احساس حلاوت این غرور دینی بر ملت غیرت‌مند ایران اسلامی مبارک باد.

بازوان توانا و سرانگشت معجزه نمای غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امتثال فرمان فرمانده کل قوا، حجت امام زمان (علیه السلام) و رهبر حکیم دلاور در تنبیه دشمن متجاوز که موجب سرور و شادمانی جهان اسلام شد؛ امید است قلب مقدس صاحب و آقای ما حضرت بقیة الله (ارواحنا فداه) را خوشنود سازد و تبسم رضایت‌مندی از این شجاعت ایثارگرانه ی سربازانشان و سپاه آن حضرت بر شکوفه لب های زیبایشان نقش بندد.

داغ های طاقت فرسایی که در مدت ۱۹۰ روز بر دل‌های مجروح ستم دیدگان غزه سنگینی می‌کرد با تماشای موشک ها و پهبادهای نورانی در آسمان فلسطین اشغالی تشفی پیدا کرد. ما به تقلید از امام بزرگوار بر دست و بازوی این رزمندگان مقتدر بوسه میزنیم و بر این بوسه افتخار می‌کنیم.

بدیهی است در صورت هر حماقتی از جانیان اسرائیلی در تقابل با این رزمندگی قهرمانانه، دومین وعده صادق رهبر عظیم و فرزانه که تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد محقق می گردد.

باذن الله و نصرته

 
 
 
 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار