معاون استاندار اردبیل:

سازه اصلی پل انجیرلو به اتمام رسیده است

اردبیل- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: سازه اصلی پل انجیرلو که درسیل سال گذشته تخریب شده بود به اتمام رسیده و تا سه ماه آینده زیربار ترافیک می رود.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۷۱
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳

سازه اصلی پل انجیرلو به اتمام رسیده است

به گزارش خبرنگار حبرگزاری بسیج از اردبیل ، سیدکمال الدین میرجعفریان صبح سه شنبه در بازدید از عملیات اجرایی پل جدید انجیرلو اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی مرتبط تکمیل به‌ موقع پل جدید انجیرلو را به ‌صورت مستمر پیگیری کنند.

وی با اشاره به عملیات اجرایی پل جدید انجیرلو در محور گرمی - بیله‌سوار بر رصد و پیگیری مستمر اداره کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای و فرمانداری‌ها برای تکمیل به ‌موقع این پل تا ۳ ماه آینده تأکید و خاطرنشان کرد: با توجه به تخریب پل انجیرلو در محور گرمی - بیله‌سوار در سیل سال گذشته عملیات اجرایی پل جدید بلافاصله با ایجاد پل موقت کنارگذر آغاز شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بازدیدهای میدانی از این پروژه را در یک سال اخیر یادآور شد و بیان کرد: این پل دارای سازه خاصی است که هم‌ اکنون فونداسیون آن به پایان رسیده و بخشی از بتن‌ریزی نیز انجام شده و تیرهای عرشه به محل پروژه انتقال یافته است.

میرجعفریان ادامه داد: براساس اعلام اداره‌ کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان اردبیل اجرای پل انجیرلو ظرف سه ماه آینده به پایان می‌رسد و این پل زیر بار ترافیک می‌رود.

وی تصریح کرد: لازم است اداره ‌کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان اردبیل و فرمانداری‌ها با رصد و پیگیری مستمر اجرای این پروژه در تکمیل به‌ موقع آن اهتمام داشته باشند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار