جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

پاکسازی و لای روبی پس از سیل مشهد در منطقه پدافند هوایی شمال شرق

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: گروه های جهادی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با آمادگی کامل و تمهیدات لازم در حال خدمت رسانی به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه هستند.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۴۷
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مشهدمقدس، امیر سرتیپ دوم علی خلیل آبادی با اشاره به خدمت رسانی شبانه روزی گروه های جهادی این منطقه در راستای کمک رسانی و جلو گیری از هرگونه اتفاق متفرقه در شهرک سازمانی این منطقه، اظهار کرد: لایروبی از معابر اصلی و هدایت روان آب‌ ها از کوچه‌ ها به سمت کال اقبال، از جمله اقدامات بسیار خوب به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه بود که از اولین ساعات وقوع سیل با تمهیدات لازم با حضور بموقع جهاد گران رقم خورد و از هرگونه حادثه ای جلوگیری کرد.

وی افزود: گروه های جهادی منطقه پدافند هوایی شمال شرق همواره در تمامی شرایط و حوادث، بصورت شبانه روزی و با تمام توان پای کار بوده و آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

خلیل آبادی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم از مهمترین راه های کسب رضایت خداوند است، بیان کرد: خدمت به مردم از اعمال مورد تأکید و عنایت خداوند بوده و یکی از راه های رسیدن به خداوند به شمار می رود.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور در پایان خاطرنشان کرد: جهادگران نیرو های دغدغه‌ مندی بشمار می روند که گاها نسبت به فرد خدمات گیرنده، محروم‌ تر هستند.

وی در پایان بر تسریع روند خدمت رسانی به ساکنین شهرک سازمانی این منطقه تاکید کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار