سردار شریف:

دشمن درصدد کوچک جلوه دادن وعده عملیات صادق بود

زنجان-سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مردم دنیا در عملیات وعده صادق پشت پرده قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را دیدند،تصریح کرد:دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته بود تا عملیات وعده صادق را کوچک جلوه داده و شکست خورده تعریف کنند و ۱۳ روز برای این کار مهلت داشتند و حرفه‌ای‌ترین خبرنگاران را استخدام کردند.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۵۶
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۲

دشمن درصدد کوچک جلوه دادن وعده عملیات صادق بود

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛سرتیپ پاسدار رمضانعلی شریف صبح امروز در جمع کارکنان سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با بیان اینکه خداوند متعال به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزت قابل توجهی عطا کرده است،اظهار کرد:با گذشت۴۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی،سپاه در هر عرصه ای  که نظام و انقلاب نیاز داشته ورود و وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

 

وی گفت: سپاه پاسداران از بدو تاسیس همواره مورد حمایت مردم بوده و همین مهم سبب عزت و عظمت این نهاد انقلابی شده است.

 

سردار شریف با اشاره به چرایی به وجود آمدن عظمت و عزت در سپاه پاسداران گفت:سپاه همواره صرف نظر از جریانات  و جهت گیری های سیاسی گوناگون بوده و رمز موفقیت سپاه  پیوند بسیجی بوده که با امام خمینی(ره)در دوره ایشان و با رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)در دوره رهبری ایشان داشته است.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه  شاید این نکته که سپاه ارادتمند و مطیع امام و رهبری است به ظاهر ساده باشد،افزود: اما در کشور در بسیاری از بزنگاه ها شرایطی فراهم بوده که بسیاری را دچار بحران و مشکل کرده و انحرافاتی چه برای اشخاص و چه دستگاه ها پیش آمده که نتوانسته اند بالندگی خود را آنگونه که باید پیش ببرند.

 

سردار شریف با تاکید بر اینکه سپاه از بدو تاسیس در سه حوزه فرماندهی، نمایندگی و حفاظت اطلاعات فعالیت می کند،خاطرنشان کرد:یکی از مهمترین دلایلی که سپاه همواره توانسته  در امتداد مسیر درست قدم بردارد،مجموعه کارکردی فرهنگی و اعتقادی سپاه است.

 

این مسئول با بیان اینکه مهمترین ویژگی پاسداران داشتن ایمان قلبی ، اعتقاد راسخ به مبانی دینی و به ولایت فقیه به اعتبار انجام وظیفه شرعی است،ادامه داد: تمامی این مولفه ها در مجموع یک نهاد باانگیزه، باایمان و از خود گذشته را تشکیل می دهد که صحنه های تاریخی نظیر دفاع مقدس را رقم می زند.

 

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس تسلیحات و تجهیزات دشمن قابل مقایسه با تجهیزات رزمندگان ما نیست،گفت: در نگاه اول حزب بعث و صدام برنده میدان به نظر می رسیدند اما این اتفاق نیفتاد  چرا که اراده خداوند  در این است که حق پیروز شود.

 

سخنگوی سپاه پاسداران افزود: سپاه از بدو تاسیس این مهم را به خوبی درک کرده است که کار برای خداوند باعث برکت و هدایت شده و پیروزی از آن کسانی است که در جبهه حق می جنگند.

 

سردار شریف ادامه داد:امروز شاهد هستیم جمهوری اسلامی پس ازگذشت ۴۶ سال همچنان قدرتمند، الهام بخش و پیشرونده بوده و دشمنان همچنان در پی طراحی توطئه هستند که با شکست مواجه می شوند.

 

وی تاکید کرد:این استمرار خط مقاومت و پیروزی و ایثار و ازخودگذشتگی برای سپاه سرمایه ای به اسم سرمایه اجتماعی و حمایت مردم را به وجود آورده که تنها منوط به دوران دفاع مقدس نیست و در وعده صادق نیز این مهم را شاهد بودیم.

 

سردار شریف با اشاره به اینکه رمز پیروزی در دفاع مقدس و شکست دشمنان در اراده و تسلیمی بود که امام خمینی(ره)به عنوان رهبر حکیم انقلاب اسلامی با دور اندیشی انجام دادند،بیان کرد:با گذشت ۴۶ سال هنوز برخی افراد قدرت نظام جمهوری اسلامی را خوب باور ندارند و دشمن را برجسته و بزرگ می بینند چرا که ما نتوانستیم تصویر واقعی جمهوری اسلامی و توانمندی آن را به صحنه افکار عمومی ارائه کنیم و دشمن در این زمینه بالعکس عمل کرده است.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مردم دنیا در عملیات وعده صادق پشت پرده قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را دیدند،تصریح کرد:دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته بود تا عملیات وعده صادق را کوچک جلوه داده و شکست خورده تعریف کنند و ۱۳ روز برای این کار مهلت داشتند و حرفه‌ای‌ترین خبرنگاران را استخدام کردند.

 

وی با بیان اینکه شجاعت و درایت رهبر معظم انقلاب را در جریان فرمان ایشان در خصوص تنبیه رژیم صهیونیستی دیدیم،ادامه داد: اراده خدا به گونه‌ای رقم خورد که این تصمیم منحصربفرد و تاریخی رهبری در تنبیه رژیم صهیونیستی در منظر  افکار عمومی اجرا شد و بار دیگر عظمت و شکوه را برای کشور رقم زد.

 

وی عملیات وعده صادق را تاثیرگذار و تغییر جهت دهنده راهبردهای دشمن در مواجهه با جمهوری اسلامی توصیف و بیان کرد: بعد از فتح خرمشهر، این عملیات بار دیگر غرور ملی کشور را نشان داد و همه گروه‌های سیاسی و اقوام و مذاهب و...  این اقدام شجاعانه و موثر را تکریم کردند و به زبان آوردند.

 

وی ادامه داد: این عظمت در پرتو صبر و مقاومت و شهامت ملت ایران و برکت خون شهدایی چون حاج قاسم و دهها شهید برجسته‌ی در مصاف با دشمن شکل گرفت و غرور و بازدارندگی صهیونیست‌ها را به چالش کشید و وعده صادق در موضع‌گیری امام نسبت به مسئله قدس و فلسطین، دوراندیشی و حکمت امامین انقلاب را نشان داد.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار