مسیر شهدا خدمت بی منت به مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: خدمت بی منت به مردم و رفع مشکلات و نیازمندی های آنان از جمله اهداف عملی رزمندگان بود.
کد خبر: ۹۶۰۹۶۰۶
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از درگز، سرهنگ پاسدار رسول زیدانلو ضمن تقدیر از همه بسیجیان و مسئولین جهادگر گفت: یکی از راه های مهم حرکت در مسیر شهدا شرکت در گروه های جهادی است، چرا که خدمت بی منت به مردم و رفع مشکلات و نیازمندی های آنان از جمله اهداف عملی رزمندگان در مسیر تعالی خود بوده است.

در ادامه مجتبی بزم آرا فرماندار شهرستان درگز با تبریک دهه ولایت و امامت گفت: تقارب این دو عید عظیم، حلاوتی دوچندان دارد؛ چرا که باری دیگر بر ما این حقیقت را یادآور می‌شود که راهِ پیمودن مسیر تقرب به سوی خداوند سبحان و رسیدن به کمال، جز با رهایی از تعلقات دنیایی و تمسک به ائمه اطهار، امکان پذیر نیست.

وی  در نشستی صمیمانه با جهادگران اشاره به اهمیت جهاد و سازندگی در پیشرفت انقلاب اسلامی افزود: در زمانی که جنگ تحمیلی شروع شد، جهادگران در کنار محرومیت‌زدایی به جبهه‌ها رفتند و در پشتیبانی جنگ کمک کردند و برکات کار جهادی بسیار زیاد بود و خدماتی که به روستاها انجام می‌شد بسیار قابل تقدیر بود، امروز نیز به همت شما جهادگران عرصه خدمت رسانی باز است و مردم از زحمات شما عزیزان بهره مند خواهند شد.

فرماندار درگز با اشاره به انتخابات پیش رو اعلام کرد: حضور و مشارکت پر شور مردم در انتخابات و نقش‌آفرینی ممتاز آنها پای صندوق های رای و انتخاب مطلوب از سوی آنها، قطعا آینده بهتری را برای کشور رقم خواهد زد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدیه از جهادگران خدمت رسان در بحران سیل اردیبهشت ماه 1403 تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 این مراسم به میزبانی اداره محیط بانی شهرستان درگز و در موزه حیات وحش پارک ملی تندوره برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها