فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا:

رئیس‌جمهور آینده از نظام اسلامی در مجامع بین المللی دفاع کند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور آینده بتواند مدیر اجرایی خوبی برای نظام، رفع مشکلات و دفاع از نظام جمهوری در مجامع بین‌المللی همانند شهید رئیسی باشد.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۷۴
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهد امیررضا آذریان امروز در استودیو انتخابات خراسان‌رضوی اظهار کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حماسه بزرگ انتخابات نیاز به یک مشارکت ملی دارد.

وی افزود: حضور حداکثری مردم به ما که امنیت‌ساز کشور هستیم قدرت و قوت می دهد و هم نظام را در جایگاه بسیار بالای نظامی قرار می‌دهد.

 فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در طول سال‌های گذشته نیز ثابت کردند که پای انقلاب بودند، هستند و خواهند بود.

آذریان بیان کرد: اگر الان تصویر و صدای من به گوش مردم می‌رسد و کسانی هنوز مردد هستند، عرض می‌کنم که به احترام خون شهدا، به احترام خون شهدای خدمت، به احترام و مبارکی این روز و به احترام سربازان شما که در مرز‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه مرز‌های شرقی کشور برای شما امنیت ایجاد می‌کنند که این امنیت تاثیر بسیار زیادی در منطقه داشته و دارد، زمان را به ساعت‌های پایانی روز نرسانید، خیال خود را راحت کنید، پای صندوق‌های رأی بیایید و زودتر رأی خود را در صندوق بیندازید؛ همان‌طورکه مقام معظم رهبری اولین نفری بودند که رأی خود را به صندوق انداختند و فرمودند همه شرکت کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با بیان اینکه امروز روز شادی و نشاط مردم بزرگ ایران اسلامی است، عنوان کرد: از روز‌های گذشته، ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق آمادگی خود را با خانواده‌های خود اعلام کردند تا در ساعت‌های اولیه انتخابات پای صندوق‌های رأی بیایند. از چند صندوقی که بازدید کردیم، دیدیم که چه شور و هیجانی داشتند و با عشق و علاقه آمده بودند.

وی ادامه داد: چندین صندوق سیار انتخابات در مرز‌های شرقی کشور وجود دارد و هم نیروی زمینی ارتش و هم مرزبانان در حال رأی‌دادن هستند. آن‌ها نیز به مردم پیام دادند که در آمدن به پای صندوق‌های رأی اقدام کنند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا خاطرنشان کرد: امیدواریم رئیس‌جمهور آینده بتواند مدیر اجرایی خوبی برای نظام، رفع مشکلات و دفاع از نظام جمهوری در مجامع بین‌المللی همانند شهید رئیسی باشد که با شهامت و قدرت در سازمان ملل متحد قرآن و عکس شهید سلیمانی را به دست گرفتند.
آذریان اعلام کرد: ما مدیون شهدا هستیم و در اینجا با شهدا بیعت می‌کنیم و مردم نیز باید بیعت کنند. امنیت، اقتدار، صلابت و استقلال کشور را از شهدا داریم، پس سریع‌تر حاضر شوید و اجازه ندهید دشمن برای شما پیام بفرستد. امروز دشمن کار بسیار بزرگی را برعهده گرفته و احساسات جوانان را تحت تاثیر قرار داده، اما جوانان ما انقلابی هستند و جوانانی که دشمن روی آن‌ها حساب کرده، این افراد نیستند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا گفت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و هر لحظه به حضور مردم پای صندوق‌های رأی اضافه می‌شود. تا این لحظه و قبل از این نیز هیچ مورد سوءامنیتی در مرز‌های شرقی کشور نبوده و متصور هم نیست؛ زیرا اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی در منطقه داشتیم و داریم.
 
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار