به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام رضا (ع)؛

۷ محصول فناورانه بسیج در عرصه های مختلف رونمایی شد

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام رضا (ع)، طی مراسمی از ۷ محصول فناورانه بسیج در عرصه‌های مختلف نظامی، ایمنی، دارویی و بیمارستانی در مشهد رونمایی شد.
کد خبر: ۹۶۱۱۳۳۸
|
۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهدمقدس؛ در نشست تخصصی معاونان علمی پژوهشی سپاه پاسداران در مشهد از ۷ محصول فناورانه بسیج در عرصه‌های مختلف نظامی، ایمنی، دارویی و بیمارستانی رونمایی شد. پهپاد سیمرغ آتش‌نشان، سامانه ارسال تصاویر برد بلند، سامانه کنترل اتوماتیک مفتاح و ناوبری نجم، فوم گیاهی ضد شپش، ژل آهن، الاژیک اسید و سیستم مراقبت از راه دور سلامت نوزادان، محصولاتی بود که در این نشست از آن رونمایی شد.

در این مراسم، روح‌الله رضوی‌نژاد، مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور اظهار کرد: به فرموده رهبر انقلاب اسلامی هر زمان هر کاری را به مردم محول کردیم آن کار پیش رفته است و هرگاه کار در انحصار مسئولان و مدیران بوده آن کار متوقف مانده است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور افزود: حضور بسیج و سپاه در جامعه، به عنوان بستری که قرار است برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی نقش آفرینی کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس فرمایش امیرالمومنین (ع) مرجعیت علمی برای ما مهم است. باید در این راه سربازی کنیم تا عاقبت بخیری نصیب ما شود.

بسیج در عرصه‌های مختلف نقش آفرین است

در ادامه سرهنگ پاسدار محمودرضا کفاش، معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام رضا (ع) نیز در این مراسم اظهار کرد: بسیج در عرصه های مختلف نقش آفرین است و یکی از این عرصه ها بسیج علم و دانش و پژوهش است.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه امام رضا (ع) افزود: ما برای اینکه از این قافله عقب نمانیم، باید خودمان را متناسب با رشد پرشتاب علمی در این مسیر تقویت کنیم و در این مسیر که می‌تواند ایران قوی را رقم بزند، گام برداریم.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم، سردار سرتیپ پاسدار محمد مهدی‌نژاد نوری، معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح به ایراد سخنرانی پرداخت و در پایان، از جمعی از برگزیدگان سپاه و بسیج در عرصه‌های علمی تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها