سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۷۷۲۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵- ۳۵: ۰۲
اف بی آی مجوز بررسی ایمیلهای مرتبط با کلینتون و سرور شخصی اش را گرفت. در این بررسی ها، ایمیلهای هما عابدین دستیار نزدیک به هیلاری کلینتون نیز بررسی خواهد شد. این موضوع به دلیل افشای ایمیلهای جنسی شوهر هما عابدین، آنتونی وینر مطرح شد.
به گزارش سرویس بین الملل بسیج  خبرگزاری بسیج
پس از نامه عجیب و بی سابقه رئیس اف بی آی به کنگره آمریکا و سناتورها که دخالت مستقیم در نتیجه انتخابات نیز محسوب می شود، مسئولین جمهوریخواه و دموکرات قوه قضائیه و حتی مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا نیز معترض شدند. ادامه یافتن این بررسی ها صرفا به منظور تاثیر بر اذهان عمومی و حمایت از دونالد ترامپ است و در راستای محکوم سازی کلینتون است. کلینتون بر فسادجنسی و مربوط به زنان و همچنین فرار مالیاتی ترامپ تاکید دارد حال آنکه ترامپ بر هزینه های بنیاد کلینتون و ایمیل های او تاکید دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: