سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۴۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸- ۰۴: ۰۰
فرمانده سپاه عجب شیر:
فرمانده سپاه عجب شیر با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر زمینه سازی برای تحقق امت واحده و تمدن نوین اسلامی گفت: راهپیمایی باشکوه اربعین عامل وحدت مسلمانان، ترس و رعب دشمنان و زمینه ساز تشکیل تمدن بزرگ اسلامی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذر بایجان شرقی، یحیی حیدری در جمع کارکنان سپاه عجب شیر حضور میلیونی زائران مسلمان و غیر مسلمان درراهپیمایی جهانی اربعین رانمایش قدرت مسلمانان دانست و گفت: دشمنان غربی و عربی با ایجاد اغتشاش و ناآرامی در عراق در آستانه راهپیمایی بزرگ اربعین به دنبال تضعیف و تحت الشعاع قرار دادن حرک خود جوش ودشمن شکن پیاده روی اربعین بودند.

 وی خواسته های مشروع مردم عراق در رفع مشکلات اقتصادی، بیکاری، فساد سیاسی و مالی را به حق دانست و تاکید کرد: این تظاهرات کاملا سازمان یافته و در راستای طرح سعودی و فتنه انگیزی محوری امریکایی – اسراییلی به منظور تضعیف و انحلال دولت عراق و ایجاد اختلاف بین مردم ایران و عراق سازماندهی شده بود.

حیدری با انتقاد از بعضی روزنامه های اصلاح طلب که آب در آسیاب دشمن ریخته و با این اختلاف افکنی همصدا شدند گفت: بعد از دیدار مقتدی صدر رهبر صدر عراق با مقام معظم رهبری و سرداران سپاه  که نمایش اقتدار و قدرت نفوذ منطقه ای ایران بود باعث ضعف و وحشت محور شرارت سعودی امریکایی شده است.

وی یاد آور شد: در سایه رزمندگان اسلام داعش شکست خورده ودشمنان قادر به تغییر نظام حاکم در سوریه نشدند و با اقدامات حزب الله یمن عربستان زمینگیرو سیطره و ابهت امریکا کاملا شکسته شده است و توازن قدرت در منطقه کاملا به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر یافته است.

یحیی حیدری با اشاره به نقش وجایگاه فرماندهی معظم کل قوا در تحولات منطقه و پیروزی های محور مقاومت، گفت: امروز رییس جمهور کشوری مثل روسیه با شناخت و اعتماد به رهبر معظم انقلاب اسلامی به خاطر احترام ویژه ای که به معظم له و منویات ایشان قائل هستند به طور مستقیم و خارج ار تشریفات سیاسی دیپلماتیک به دیدار رهبر معظم انقلاب می آیند که این نشان دهنده نقوذ و قدرت ولایت است.

فرمانده سپاه عجب شیر در پایان ولایت فقیه و اتحاد و همبستگی مردم ایران را عامل قدرت نظام معرفی کرد و افزود: کسانی که دیروز ادعا می کردند که نباید جامعه را دو قطبی کرد امروز با خدشه بر وظایف قانونی شورای نگهبان به دنبال دوقطبی سازی وانحراف افکار عمومی وتضعیف شورای نگهبان هستند وفراموش کرده اند که خودشان توسط همین شورای نگهبان تایید شده و با تنفیذ رهبر فرزانه انقلاب مشروعیت پیدا کرده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: