دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو جذب می‌کند.
کد خبر: ۹۲۷۶۹۸۳
|
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو جذب می‌کند، بنابراین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس کیلومتر 3 جاده سلماس مجتمع شماره 2 در این دانشگاه مراجعه کنند.

بهره‌گیری از اعضای هیئت علمی مجرب، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های پیشرفته، استفاده از سالن ورزشی مدرن، کتابخانه و آرشیو مجلات خارجی و بین المللی، امکانات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و خوابگاه ویژه دختران از جمله مزیت‌های تحصیل در این دانشگاه است.

همچنین تحصیل در شهر زادگاه، در کنار خانواده از جمله سایر مزایای تحصیل در این دانشگاه به شمار می‌رود، که به طور قطع کاهش معضلات اجتماعی را هم در پی دارد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های حضوری جهان به شمار می‌رود که شهریه آن از شهریه یک مدرسه غیرانتفاعی نیز کمتر است و مدرک آن در جامعه بین‌المللی نیز قابل قبول است.

رشته‌های کارشناسی پیوسته به این شرح است؛ زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، تاریخ و تمدن ملل اسلامی، علوم تربیتی، رواشناسی، حقوق، علوم قضایی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت صنعتی، مدیریت امور بانکداری و ...

رشته‌های کارشناسی پیوسته نیز به این ترتیب است؛ آموزش زبان انگلیسی، آموزش و پرورش ابتدایی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، حسابداری، حقوق ثبت، مترجمی زبان، مهندسی فناوری آسانسور، مهندسی تکنولوژی برق قدرت، آموزش ریاضی و ...

انتهای پیام

ارسال نظرات