حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: دین مقدّس اسلام کامل ترین نسخه الهی برای هدایت ابنای بشر است.
کد خبر: ۹۲۷۷۰۲۲
|
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

حجت الاسلام علی متین امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: شهادت از برترين واژه های فرهنگ اسلامی و از مقدّس ترين مفاهيم معارف الهی است.

 وی با بیان اینکه، بر کسی پوشیده نیست، شهادت اوج کمال انسان است، ادامه داد: زمانی که انسان تمام هستی خود را يک جا نثار معبود می کند و قطره وجودش به دريای بيکران هستی مطلق می پيوندد در نظام هستی جایگاه رفیعی پیدا می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه به شهادت تاریخ، دین مقدّس اسلام کامل ترین نسخه الهی برای هدایت، شفای امراض درونی و کمال بشر است، اضافه کرد: از بدو خلقت تا کنون حق، عدالت و معرفت در معرض انواع حمله ها و تهاجم ها بوده است و خواهد بود، بنابراین کسانی باید باشند که در مقابل این تهدیدها ایستادگی کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: حفظ، گسترش، بالندگی و اقتدار دین و جامعه، در گرو داشتنِ راهکارهای دفاعی مناسب برای این منظور است تا از هر گونه آسیب و خطر دشمن در امان بمانند.

متین گفت: با بررسی قرآن کریم و روایات معصومان(ع) می توان گفت که فرهنگ شهادت طلبی از ریشه‌های دینی برخوردار است که در بین ملت ما نیز ریشه‌های عمیق دارد.

انتهای پیام

ارسال نظرات