ساری- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با تاکید براینکه تلاش برای تولید باعث نشاط در جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: نظام اسلامی مبتنی بر تشویق و ترغیت تولید و کسب ثروت است. 
کد خبر: ۹۳۸۲۸۹۶
|
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
تلاش برای تولید باعث نشاط در جامعه می‌شود/خطرناکترین تهدید برای جامعه کاهش جمعیت است
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، کلنگ آغاز احداث فاز دوم توسعه بیمارستان ولایت سپاه کربلا ویژه ساخت مرکز تخصصی زنان و ناباروری ظهر امروز با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران به زمین زده شد.

سردار نقدی در این مراسم ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام) با اشاره به اینکه نظام و حکومت اسلامی، پایه آن بر اساس خیرات است، گفت: حکومت انبیاء و اولیای الهی بر پایه قسط و عدل مبتنی بر انفاق و حقیقت برپاشده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با تصریح بر انفاق و بخشش، افزود: انفاق دارای آثار و برکات زیادی است. از همین رو کسی که تلاش و تولیدی دارد و ثروتمندی کسب کرده است باید انفاق کند چرا که خدا آن انفاق را جبران می‌کند.

سردار نقدی با بیان این مطلب که نظام اسلامی مبتنی بر تشویق و ترغیت  تولید و کسب ثروت است ادامه داد: نمونه ترغیب و تشویق برای  تولید، تلاش حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) در نخلستان‌ها و تولید محصولات می باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) ثروت را بین فقرا تقسیم و خودشان به نان جویی بسنده می کردند، افزود: با روش انفاق فقیری در جامعه اسلامی وجود ندارد.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید براینکه تلاش تولید باعث نشاط در جامعه می‌شود، خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی مبتنی بر حیا مدیریت می‌شود، از همین رو باید در همه استان‌ها بیمارستان‌هایی مختص به زنان وجود داشته باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در ادامه اضافه کرد: مهم‌ترین نیاز امروز جامعه مسئله جمعیت است و طبق آماری که گفته شده 20 درصد زوج‌ها دچار ناباروری هستند.

سردار نقدی با تصریح بر اینکه خطرناکترین تهدید برای جامعه کاهش جمعیت است، گفت: اگر توجه به مسئله جمعیت نشود ما دچار یک جمعیت پیر خواهیم شد و رهبر معظم انقلاب هم بار‌ها در این مسئله تذکرات لازم را دادند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، تاکید کرد: همه مسئولین استان‌ها و خیران همت کنند تا مرکز درمان ناباروی را در استان‌ها راه اندازی شود چرا که این کمک به خانواده‌ها و هم کمک به امنیت ملی است.

به گزارش بسیج، این آئین، ویژه‌ پروژه‌ توسعه خدمات تخصصی درمانی که به منظور تسریع و تسهیل در رفع مهمترین نیاز‌های پزشکی با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، سردار دکتر مظهری جانشین معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه، جمعی از فرماندهان و مسئولین اجرایی و درمانی استان و از جمله آقای وفائیان خیر بزرگ این پروژه در حسینیه بیمارستان ولایت مرکز استان برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار