همایش مدیران روابط عمومی رده های سپاه امام رضا علیه السلام با حضور مدیران روابط عمومی نواحی در محل مجتمع فرهنگی امام رضا علیه السلام برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۲۵۷
|
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی، حجت الاسلام برهان باقری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام در همایش مدیران روابط عمومی رده های سپاه امام رضا علیه السلام گفت: ماه ذی القعده ماه مقدسی است و ماه امام رضا علیه السلام است. از خداومد متعال درخواست داریم که نهایت لطفش را شامل حال ما بکند تا نهایت استفاده را از این ماه ببریم. طبق روایات مشخص است که این ماه و ماه ذی الحجه ماه های مهم و پر فضیلتی است.

 

 

حجت الاسلام باقری اضافه کرد : رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین را یک فریضه قطعی و فوری ذکر کرده اند. یکی از ابعاد جهاد تبیین، تبیین جایگاه ولایت فقیه است. باید مردم بدانند که ولی فقیه چه جایگاهی دارند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا علیه السلام افزود: اگر کسی به کسی ماموریت بدهد ابزار لازم را در اختیار او قرار می دهد. ولی فقیه استمرار دهنده راه همه ی انبیا و ائمه معصومین است. همان اختیاراتی که انبیا الهی در مورد حکومت دارند. خداوند آن ها را هم در اختیار ولی فقیه هم قرار می دهد.

 

حجت الاسلام باقری در انتها گفت: اگر خداوند متعال شخصی را انتخاب کند،ابتدا به اون شرح صدر را می دهد. حکومت داری فراز و فرود های زیادی دارد که البته به عملکرد ها نیز بستگی دارد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار