فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در شمال شرق گفت: وحدت نیروهای مسلح یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و لشکریان الهی، امنیت‌سازان نظام جمهوری اسلامی ایران و بارگاه مطهر آقا علی بن موسی‌الرضا (ع) هستند.
کد خبر: ۹۵۷۹۱۲۱
|
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مشهد، امیر سرتیپ رضا آذریان در محفل انس و الفتِ فرماندهان نیروهای مسلح شمال شرق کشور که با حضور بیش از ۱۰۰ تن از فرماندهان لشکری و کشوری هم‌زمان با سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار به میزبانی منطقه پدافند هوایی شمال شرق برگزار شد، اظهار کرد: باید به ملت بزرگ ایران برای حماسه‌ای که در ۲۲ بهمن خلق کردند، تبریک گفت که حماسه‌ای بی‌نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت و ضبط کردند و قلب رهبر معظم انقلاب را شاد کردند.

وی افزود: تمام افرادی که در نیروهای مسلح جزء ولایت‌مداران کشور هستند، یک فرمانده دارند و آن هم ولی‌امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در شمال شرق با بیان اینکه ملت ایران پای انقلاب اسلامی ایستاده است، خاطرنشان کرد: برای تثبیت این انقلاب، کارهای بزرگی انجام شده است و آن هم برقراری امنیت پایدار در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

آذریان با تأکید بر اینکه مردم نقش بسیار مهمی برای حفظ استقلال کشور داشته‌اند، تصریح کرد: مردم در حماسه ۲۲ بهمن، علاقه‌مندی خود را به امام، رهبری و انقلاب نشان دادند.

 سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا (ع) نیز در این مراسم با اشاره به حضور استثنایی آحاد مردم در روز ۲۲ بهمن گفت: روز گذشته مردم مقابل معاندین و ضد انقلاب‌ها لشکرکشی کردند و نشان دادند مردم ایران در تبعیت از ولی‌فقیه بی‌نظیر هستند و در هر عرصه‌ای نیاز انقلاب و نظام باشد، پای کارند.

وی حضور مردم را پشتوانه امنیت کشور دانست و بیان کرد: تا زمانی که مردم حمایت می‌کنند، بیشتر به فرمایش حکیمانه امام راحل (ره) پی می‌بریم که فرمودند؛ این انقلاب زمینه‌ساز انقلاب حضرت مهدی (عج) است.

وی افزود: به‌عنوان سربازان امام عصر (عج) در تبعیت از فرمانده کل قوا قدم برداشته و خواهیم برداشت و نیروهای مسلح باید از انقلاب و دستاوردهای آن حفاظت و حراست کنند که تاکنون هم همین امر بوده است.

 امیر سرتیپ دوم محمدرضا معصومی، فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق در ادامه نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت روز پاسدار، گفت: در تاریخ بی‌نظیر انقلاب اسلامی سپاه پاسداران با الگوبرداری از فرهنگ ناب عاشورا توانسته ادامه‌دهنده مسیر حماسه حسینی (ع) باشد.

وی با اشاره به اینکه وحدت بین نیروهای مسلح خار چشم دشمنان نظام است، افزود: همین وحدت موجب شده که دشمنان جرئت تعرض به خاک ایران اسلامی را نداشته باشند و بنابراین در جهت اختلاف‌افکنی از هیچ تلاشی و فتنه‌ای دریغ نمی‌کند.

معصومی تصریح کرد: دشمنان پس از شکست‌خوردن در عرصه جنگ سخت نظامی هم اکنون در عرصه جنگ نرم وارد میدان نبرد شده‌اند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در محورهای مختلف در حال فعالیت برای ایجاد تفرقه و شکاف در نظام هستند، تأکید کرد: در این زمینه نیز وحدت و همدلی مضاعف نیروهای مسلح ضروری است.

در پایان این مراسم از خانواده‌های شهید برونسی و نظرنژاد تجلیل شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها