مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام؛

احداث ۲۳ هزار متر سایبان در مرز مهران

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت: طی دو سال گذشته ۲۳ هزار و ۳۲۰ مترمربع سایبان در پایانه مرزی شهید حاج‌قاسم سلیمانی (مرز مهران) احداث شده است.
کد خبر: ۹۵۹۱۴۱۳
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، به نقل از روابط‌عمومی راهداری ایلام، سیدزاهدین چشمه‌خاور در خصوص اجرای سایبان در مرز مهران اظهار داشت: طی دو سال گذشته ۲۳ هزار و ۳۲۰ مترمربع سایبان در پایانه مرزی شهید حاج‌قاسم سلیمانی (مرز مهران) احداث شده و در این بازه زمانی (دو سال گذشته) ساختمان اصلی و جانبی قرارگاه پلیس، مهمان‌سرای مهران و ۱۹ دستگاه ترانسفورماتور در پایانه مرزی مهران احداث و ایجاد شده است.

 

 وی افزود: احداث ۲۵ دستگاه سایبان آبخوری، ساختمان پایش، قرارگاه رسانه‌ای و ایجاد ۱۹۰ چشمه سرویس بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده توسط این اداره کل در پایانه مرزی مهران بوده است.

 

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام با اشاره به اقدامات انجام شده این اداره کل در بخش راه یادآور شد: در این مدت (ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون) ۱۳۲ کیلومتر آسفالت حفاظتی، ۴۰۸ کیلومتر آسفالت راه‌های اصلی و فرعی و هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان خط‌کشی‌شده است.

 

 چشمه خاور بیان کرد: نصب ۴۱ کیلومتر نیوجرسی، ۷۰ کیلومتر نگهداری روشنایی راه و تونل و سه هزار و ۱۱۲ مترمربع تابلو اطلاعاتی از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام در دولت سیزدهم بوده است.

 

 چشمه خاور بیان کرد: عملیات ۵۵۶ کیلومتر درزگیری راه و ۱۰۹ هزار لکه‌گیری از دیگر اقدامات انجام شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار