حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اخبار ویژه
08:25 - 1402/02/07
آیت‌الله نورمفیدی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

ارتش و سپاه مثل دو برادر در مقابل دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند/ پاسداران در بیرون مرز‌ها نسبت به آرمان انقلاب انجام وظیفه کرده اند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه ارتش و سپاه مثل دو برادر دست در دست هم همچون کوهی استور در مقابل دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند، گفت: سپاه پاسداران حتی در بیرون مرز‌ها نسبت به آرمان...
08:26 - 1401/05/30
سردار شکارچی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

تهدید و لفاظی صهیونیستها جنبه عملیات روانی دارد

سخنگوی نیروهای مسلح کشورمان در خصوص لفاظی های اخیر مسئولان اسرائیلی علیه نیروهای نظامی کشورمان گفت: آمادگی ما همواره در سطح بالایی قرار دارد و این صحبتها تنها جنبه عملیات روانی داشته و اهمیت خاصی ندارد.
10:17 - 1401/05/25
قالیباف در صحن علنی مجلس:

باید برای حل مشکلات مدافعان سلامت تلاش کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با تلاش کارکنان حوزه سلامت در یک دوره ۸۰ روزه بیش از ۸۰ درصد از افراد جامعه تحت پوشش واکسن قرار گرفتند، گفت: وظیفه داریم برای حل مشکلات مدافعان سلامت تلاش کنیم.
11:53 - 1401/05/24
نوباوه در گفتگو با خبرگزاری بسیج:

حکم ارتداد سلمان رشدی باعث وحدت در جهان اسلام شد

نماینده مردم تهران در مجلس به حکم امام خمینی (ره) در خصوص مرتد بودن سلمان رشدی اشاره کرد و گفت: این حکم باعث تقویت پایه های اسلام شد و منتج به یک وحدت در جهان اسلام شد.
09:08 - 1400/07/15
امیرعبداللهیان در فرودگاه بیروت:

ایران هرگز از کمک به لبنان دریغ نمی‌کند

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران پس از ورود به فرودگاه بیروت ضمن تبریک تشکیل دولت جدید در این کشور، گفت تهران هرگز از کمک به بیروت درصورت درخواست، دریغ نخواهد کرد.
15:44 - 1401/05/18
سردار سنایی راد در گفتگو با خبرگزاری بسیج مطرح کرد؛

اشتباه محاسباتی صهیونیست ها را گرفتار کرده است/ ایجاد موازنه جدید بین مقاومت و رژیم صهیونیستی

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: موازنه جدید بین مقاومت و رژیم صهیونیستی ایجاد شده که نتیجه آن را در درخواستهای پیاپی آتش بس برای پایان درگیری‌ها می بینیم.
09:05 - 1401/05/18
در پیامی به مناسبت روز خبرنگار؛

رئیسی: تعالی ایران جز در سایه اطلاع‌رسانی منصفانه و مسئولانه به دست نخواهد آمد

رئیس جمهور در پیامی به مناسبت روز خبرنگار آورده است: روز خبرنگار، علاوه بر گرامیداشت مسئولیت و جایگاه مهم خبرنگاران، مجالی برای پاسداشت حقیقت‌جویی، شفافیت و حق مردم بر دانستن و دسترسی آزاد به اطلاعات است.
مطالب بیشتر
شرط ایران برای توافق در وین/ توصیه به گروه‌های سیاسی در عراق/ واکنش به حمله به سلمان رشدی
کنعانی اعلام کرد:

شرط ایران برای توافق در وین/ توصیه به گروه‌های سیاسی در عراق/ واکنش به حمله به سلمان رشدی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به برخی از ادعاهای مطرح شده مبنی بر ارتباط فرد ضارب سلمان رشدی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: به صورت قطعی و رسمی چنین موضوعی را تکذیب می‌کنم.
برخورد جدی با عوامل تعدی به حقوق مردم و بیت المال
رئیس دستگاه قضا عنوان کرد؛

برخورد جدی با عوامل تعدی به حقوق مردم و بیت المال

رئیس دستگاه قضا گفت: قوه قضاییه با همه کسانی که سد راه مردم و نظام می‌شوند، برخورد و دست تعدی آن‌ها را از حقوق مردم و بیت المال کوتاه خواهد کرد.
‌اقتصاد کشور نیازمند جراحی‌های بزرگ است/ از شعار دادن پرهیز خواهیم کرد
معاون رئیس جمهور در اهواز:

‌اقتصاد کشور نیازمند جراحی‌های بزرگ است/ از شعار دادن پرهیز خواهیم کرد

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه ‌اقتصاد کشور نیازمند جراحی‌های بزرگ است، گفت: در حال حاضر جراحی در اقتصاد کشور به عنوان یک اصل دنبال می‌شود.

اگر مجلس یازدهم به طرح شفافیت رای ندهد، قابل دفاع نیست