به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلات و اداره بهزیستی، مجمع تخصصی عالی بسیجیان شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار شد.
کد خبر: ۹۱۹۹۶۵۵
|
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ این نشست تخصصی با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه شهرستان، رئیس کمیته امداد، دبیر ستاد نماز و هم چنین نمایندگان کار گروه‌های تخصصی برگزار گردید.

در این مجمع نمایندگان کارگروه‌های تخصصی اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، پزوهشی و دفاعی-امنیتی با ارائه برنامه‌ها و کارکرد‌های خود از هم اندیشی و همدلی و یاری مسئولین و مدیران ادارات و هم چنین خیرین سخن گفتند و برای داشتن ایران اسلامی پایدار و انقلاب شکوهمند دغدغه‌های خود را مطرح کردند.
 
در ادامه فرماندار شهرستان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین گردهمائی‌هایی بیان داشت: حضور مقتدارنه بسیج در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، دانش، فرهنگی و دفاعی برای همه غیر قابل انکار است و اگر؛ همه مسئولین و مدیران برای اصلاح وضعیت فرهنگی و اقتصادی کشور بصورت بسیجی‌وار و جهادی وارد میدان نبرد شوند حتما کشور در آینده در همه زمینه‌ها خود کفا خواهد شد.

مهندس ناصری افزود: کارگرو‌ه‌های تخصصی نباید فقط به شناسایی و دریافت اطلاعات و مشکلات باشد بلکه برای رفع موانع مشکلات در زمینه‌های مختلف تلاش مجدانه داشته باشند و از ظرفیت نخبگان بسیجی بهره لازم را داشته باشند.
ارسال نظرات
آخرین اخبار