سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۲۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰- ۰۱: ۰۱
در حاشیه های المپیک توکیو
عادی انگاری روابط با رژیم کودک کش و غاصب و نامشروع اسرائیل چیزی جز وابستگی اقتصادی، عدم امنیت ، عدم استقلال و در کل مبدل شدن به زیر مجموعه ای از اسرائیل را برای همپیمانانشان به ارمغان نخواهد آورد
به گزارش سرویس خبری بسیج جامعه زنان خبرگزاری بسیج سازمان بسیج جامعه زنان کشور در حاشیه بازی‌های المپیک توکیو و در پی باخت حقارت آمیز سعودی به رژیم غاصب و نامشروع اسرائیل، به تحلیل سیاست‌های عادی سازی روابط سعودی با اسرائیل پرداخت:
موضوع فلسطین موضوع تمام امت اسلامی است و این قضیه شامل ابعاد دینی، اجتماعی، اخلاقی و انسانی می‌شود و فقط یک موضوع سیاسی نیست بنابراین همه آزادگان جهان از آن حمایت می‌کنند و در کنار فلسطین علیه دشمن صهیونیستی می‌ایستند.
اقدام ننگین و خفت بار از سوی جودوکار زن سعودی که آرمان فلسطین و چندین دهه مبارزات و تحمل رنج و مصیبت مردم فلسطین را در قربان گاه وعده وعید و بازی با الفاظ و نشان دادن درباغ سبز ذبح می‌کند، قبل از باخت به یک زن صهیونیست، هویت عربستان سعودی را به عنوان یک زن مسلمان به صهیونیست‌ها باخته است.
از این  نکته غافل نشویم که عادی‌سازی رابطه سعودی‌ها با رژیم منحوس صهیونیستی تازگی ندارد و بازیچه قرار دادن یک دختر بیست و یک ساله با گارد باز در مقابل نماینده رژیم نامشروع اسرائیل، در المپیکی که در کل تاریخ آن، سهم سعودی‌ها از آن فقط و فقط یک مدال نقره و دو مدال برنزاست، تنها آشکار سازی این روابط پنهانی با رژیم منحوس صهیونیستی را در دستور کار دارد و مقابله با جنگ و نسبت دادن ورزشی به دور از انسان دوستی به ایجاد صلح جهانی فقط بازی با الفاظ است.
تلاش سعودی برای عادی انگاری این روابط را می‌توان در ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی علاوه بر روابط سیاسی و دیپلماتیک سعودی‌ها به وضوح دید. نمونه دیگر آن پخش دو سریال "مخرج ۷"و"ام هارون"  به مناسبت ماه مبارک رمضان در شبکه سعودی "ام بی سی" (MBC) و تلاش برای نمایش عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل است.
در پایان یاداور می‌شویم که نتیجه عادی انگاری روابط با رژیم کودک کش و غاصب و نامشروع اسرائیل چیزی جز وابستگی اقتصادی، عدم امنیت، عدم استقلال و در کل مبدل شدن به زیر مجموعه‌ای از اسرائیل را برای همپیمانانشان به ارمغان نخواهد آورد و مصداق آیه ۱۸ سوره حج، هر که را خدا خوار و ذلیل گرداند دیگر کسی اورا عزیز و گرامی تواند کرد...
انتهای پیام/*
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: