با احتساب توزیع هشت هزار بسته معیشتی در گیلان میزان توزیع بسته‌های معیشتی از ابتدای شیوع کرونا به ۴۶۰ هزار و بسته در استان رسید.
کد خبر: ۹۳۷۷۰۲۰
|
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت،آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌ففیه در گیلان ظهر امروز در مراسم توزیع هشت هزار بسته معیشتی در راستای رزمایش مواسات در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه کرونا به بخش‌های مختلف جامعه آسیب‌جدی وارد کرده است، اظهار کرد:کمک به نیازمندان در راستای مواسات و کمک مؤمنانه قابل ستایش و تقدیر است.

وی با اشاره به همدلی موجود میان آحاد مختلف مردم و نهادهای انقلابی در هر چه بهتر برگزار شدن رزمایش مواسات گفت: مواسات و کمک‌های مومنانه با همکاری بنیاد مستضعفان، کمیته امداد، سپاه، آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سازمان بسیج صورت گرفته است.

نماینده ولی فقیه در گیلان نقش مردم در اجرایی شدن رزمایش مواسات‌را بسیار مهم برشمرد و افزود: از خدای متعال برای همه آنها که به کمک نیازمندان می شتابند اجر بیکرانه مسئلت داریم زیرا مردم در این شرایط سخت اقتصادی از هیچ تلاشی برای کمک به نیازمندان دریغ نکردند.

فلاحتی با تأکید بر لزوم توجه به اهمیت انعکاس درست رزمایش مواسات در کشور بیان کرد: فعالیت رسانه ها در بیان کمک های مردمی به اقشار آسیب پذیر ترفندهای دشمن را خنثی می کند.

وی با بیان اینکه تورم و مشکلات اقتصادی موجود در جامعه برای دهک‌های پایین جامعه مشکلاتی را ایجاد کرده است، تصریح کرد: کشور به افرادی نیار دارد که بدای مردم کار کنند زیرا تورم موجود در جامعه برای دهک های پایین سخت و آسیب زا است لذا همه مسؤولان باید در میدان باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با ابراز خرسندی از روند افزایشی واکسیناسیون در کشور گفت: یکی از مهم‌ترین راهکارها در کنترل ویروس کرونا انجام واکسیناسیون بوده و این و این‌ روند در کشور و گیلان با سرعت در حال انجام است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار