همدان-مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: اگر تصورکنیم امروز در میدان جنگ با دشمن هستیم،فرماندهان بسیج ادارات در خط مقدم بوده ومی‌توانند با ورود به بحث مدیریت مصرف و صرفه‌جویی انرژی دشمن را ناکام گذارند.
کد خبر: ۹۴۴۱۳۰۶
|
۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، علی سهرابی بیدار در همایش فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات دستگاه‌های اجرایی استان همدان که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: مهمترین موضوع و برنامه ما در حال حاضر عبور از پیک بار ۱۴۰۱ است.

وی ضمن تقدیر از همکاری مجموعه سپاه و بسیج با شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: رویکرد این گردهمایی نیز بحث مدیریت مصرف برق است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به برگزاری رزمایش بکارگیری مولدهای اضطراری به همت سپاه عنوان کرد: این مجموعه همواره در کمک به دولت پیشگام بوده و اگر از این ظرفیت به ویژه بسیج ادارات به درستی استفاده کنیم موفق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه همه ما باید در بحث مدیریت مصرف انرژی تلاش و کمک کنیم، گفت: نتیجه این هم‌یاری برای مردم و رضایتمندی آنان خواهد بود.

سهرابی‌بیدار تصریح کرد: از اوایل آغاز به کار دولت، طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی برای عبور از پیک بار در کشور در دستور کار قرار گرفته که به مرور تکمیل شدند و حوزه اول بحث افزایش تولید و حوزه دیگر مدیریت سمت تقاضا بود که مردم پای کار بیایند و خادمین خود را یاری کنند.

وی با اشاره به مصوبه هیأت وزیران ادامه داد: در این مصوبه تکالیف مختلفی برای بخش‌های مختلف از جمله ادارات دیده شده است که مکلف به کاهش 30 درصدی مصرف برق در ساعات اداری و 60 درصدی در خارج از ساعات اداری شده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: انتظار ما از مجموعه فرماندهان بسیج پایگاه‌های ادارات بسیج که به عنوان مرجع در ادارات خود هستند، این است که در این زمینه شرکت توزیع برق را یاری دهند.

وی با بیان اینکه اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف، امر به معروف است، گفت: امید است با محوریت فرماندهان بسیج ادارات این امر مهم به عنوان معروف عملی شود و طمع دشمنان که به دنبال ایجاد مشکل در موضوع آب و برق به عنوان مهمترین زیرساخت برای مردم هستند، ناامید شود.

سهرابی‌بیدار با اشاره به اینکه تکلیف ما این است که دشمن را ناکام بگذاریم، افزود: یکی از موضوعاتی که در پدافند غیرعامل مطرح بوده این است که آخرین حربه دشمن حمله نظامی است و از اولین اقدامات دشمن ایجاد نارضایتی و اختلال در خدمات به مردم است که تحریم‌ها و تبلیغ کاستی‌ها در جامعه نیز به همین منظور انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه ملت ما هوشیار هستند و اجازه نخواهند داد دشمن به هدفش برسد، تصریح کرد: اگر تصور کنیم امروز در میدان جنگ با دشمن هستیم، فرماندهان بسیج ادارات ما در خط مقدم این امر هستند که می‌توانند با ورود به بحث مدیریت مصرف و صرفه‌جویی انرژی مطامع دشمن را ناکام گذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار