حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-رییس بیمارستان قائم(ع) اسدآباد بابیان اینکه اسدآباد از مراکز پیش‌رو در طرح جوانی جمعیت است، گفت: قسمتی از بیمارستان را به مرکز ناباروری اختصاص داده‌ایم که از اوایل فصل پاییز آماده ارائه خدمت خواهد بود.
کد خبر: ۹۴۵۵۷۳۲
|
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲

دکتر قاسم طهماسبی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد با اشاره به کلنگ‌زنی مرکز ناباروری اسدآباد با حضور مشاور رییس جمهور در هفته دولت اظهار کرد: با توجه به فرامین مقام معظم رهبری و سیاست جوانی کشور، زودتر از ساخت مرکز به استقبال این مهم رفته است.

وی با بیان اینکه اسدآباد از مراکز پیش‌رو در طرح جوانی جمعیت است، افزود: قسمتی از بیمارستان را به مرکز ناباروری اختصاص داده‌ایم که تقریبا از اوایل فصل پاییز آماده ارائه خدمت به شهروندان خواهد بود.

رییس بیمارستان قائم (ع) اسدآباد در بخش دیگری از سخنانش به مدیریت آب در فصل تابستان پرداخت و گفت: با تمهیدات انجام شده مشکلی در روزهای کم آبی برای بیمارستان به وجود نیامد.

وی افزود: در چند مورد با کمک شهرداری، آب مخزن تامین و هیچگاه در این زمینه مشکلی نداشتیم.

طهماسبی همچنین از اجرای طرح بیمارستان سبز در مرکز قائم (ع) اسدآباد خبر داد و گفت: در این طرح انرژی، سوخت، فضای فیزیکی و موارد مشابه منسجم‌تر مدیریت می‌شود.

وی در پایان گفت: یک NGO توسط همکاران بیمارستان برای اجرای طرح بیمارستان سبز ایجاد شده که مورد استقبال خوبی نیز قرار گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات