خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
از معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، انسیه خزعلی در همایش بین‌المللی «حضرت زینب(س)، اسوه بانوان جبهه مقاومت» در دانشگاه امام حسین (ع) اظهار داشت: حضرت زینب(س) نمونه کامل الگوی سوم زن و زنی دارای ابعاد مختلف وجودی و الگوی یک زن توانمند فرهیخته برای ما و تمام جهانیان است.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۲۵
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲

به گزارش سرویس خبری بسیج جامعه زنان خبرگزاری بسیج-وی افزود: حضرت زینب(س) را به پرستاری و صبوری می‌شناسیم روز پرستار را به همه پرستارانی که صبوری آنها باعث بهبود جامعه بیماران می‌شود تبریک می گویم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطر نشان کرد: صبوری بخشی از وجود حضرت زینب(س) و نشان‌دهنده عظمت روح آن حضرت است توصیف ما از حضرت زینب(س) تنها به صبوری آن حضرت ختم نمی‌شود و ابعاد وجودی حضرت زینب(س) بسیار بیشتر است.

وی افزود: همانطور که حضرت زینب(س) با سخنرانی خود در کاخ یزید در عین مظلومیت در اوج فشار اعلام پیروزی می‌کند، امروز در غزه شاهد پایداری زنانی هستیم که با وجود شهادت فرزندانشان می‌گویند آیا فرزندان من از حسن(ع) و حسین(ع) عزیزترند؟

خزعلی ادامه‌داد: حضرت زینب(س) در اوج غم و اندوه در موضع قدرت سخن می‌گوید و پیروزی ابدی حق را با لغاتی که مخاطب تحت تأثیر قرار بگیرد، تبیین می‌کند.

وی افزود: ندای زینب(س) است که در اوج اسارت فریاد ما پیروزیم سر می‌دهد و الگوی مردم ستم‌دیده و مصیبت‌زده در طول تاریخ می‌شود و ندای زینب (س) است که فلسطین را زنده نگه می‌دارد و به زنان و مادران فلسطینی قوت قلب می‌دهد.

ارسال نظرات