بالغ بر ۲۰۰۰ نفر در مه ولات متقاضی مسکن ملی هستند

فرماندار مه ولات گفت: با اجرای طرح نهضت ملی مسکن ۲ هزار و ۱۲۵ نفر متقاضی دریافت مسکن در شهرهای فیض‌آباد و شادمهر این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند.
کد خبر: ۹۵۷۰۹۷۸
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مه ولات، محمدرضا حجازی با محوریت بررسی وضعیت طرح‌های نهضت ملی مسکن در این شهرستان اظهار کرد: تاکنون تعداد ۱۸۷ واحد تحویل متقاضیان شده و عملیات اجرایی ۳۰ واحد مسکونی نیز آغاز و ۱۲ واحد تکمیل و پایان کار اخذ شده است.

 وی افزود: بر اساس خط‌مشی دولت و از آغاز شروع کار دولت، طرح نهضت ملی مسکن آغاز شده که در شهرستان مه ولات به دلیل کمبود زمین، پیشرفت طرح با مشکلاتی روبه‌رو شد؛ اما با اقداماتی که انجام شده است این طرح که در قالب ۴ سایت برنامه‌ریزی شده، با جدیت بیشتر در دست اقدام است.

حجازی با بیان اینکه در شهر فیض‌آباد که مرکز شهرستان است، ۲۱۲۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۶۳ نفر ثبت‌نام آنان تأیید نهایی شده است، اعلام کرد: در حال حاضر و در قالب طرح نهضت ملی مسکن به ۲۰۳ نفر زمین تحویل شده است و ۱۲ نفر نیز خانه‌دار شدند.

وی با تأکید بر اینکه در شهرستان به‌صورت صددرصدی نسبت به تأمین زمین جهت اجرای این طرح در سال جاری اقدامات لازم انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: در حوزه شهر شادمهر از بخش شادمهر مه ولات نیز ۱۶۱ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کردند که ۱۱ نفر ثبت‌نامشان تأیید نهایی شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار