برندگان جشنواره سراسری تئاتر مقاومت شناخته شدند
در بخش کودک و نوجوان تندیس و دیپلم افتخار به حسین چراغی برای نمایش «طلسم زمانه» و فاطمه باغبادی برای نمایش «قالی مادربزرگ» اعطا شد.
در بخش رادیو تئاتر دیپلم افتخار به رحمان قدمی برای نمایش «مرز» و رضا داداشی برای نمایش «بالهای خیس بادبادک» تقدیم شد.
در بخش عکس حسین اسماعیلی رتبه نخست را به خود اختصاص داد و بهار نیکپور و مسعود میرمیری حائز رتبههای دوم و سوم شدند.
در بخش پوستر رتبه نخست به محمد افشار اختصاص یافت و یحیی پاکدل و کمال کجوئیان به ترتیب سوم و دوم شدند.
در بخش نمایشنامهنویسی با تقدیر از سیروس همتی برای نمایشنامه «کلارینت» و عباس جانپناه برای نماینشامه «92 درصد زندگی» جوایز به ترتیب تقدیم شد به:
1- مهرداد کوروشنیا برای نمایشنامه «قرار»
2-محسن میرزا علوی برای نمایشنامه «خاک، خون، نفت»
3- محسن عظیمی برای نمایشنامه «10-64»
در بخش خیابانی جشنواره مقاومت جوایز به شرح زیر اهدا شد:
الف) بخش طراحی صحنه و فضا
1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»
2- مرضیه رادمنش برای «نفت بازی»
3-کژال رستمی برای «عروسی آشتی»
ب) موسیقی
1-نوید لاهیجی «شاخه افرا، ریشه نخل»
2- بهنام سوزنی «گره هشتم»
پ) طرح و ایده
1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»
2- پیام عزیزی برای «همین روزها»
ت)بازیگر زن
1- الهه پورجمشید برای «گره هشتم»
2-فاطمه رادمنش برای «نفت بازی»
3-منیژه قاضی حاجیان برای «شاخه افرا، ریشه نخل»
ث)بازیگر مرد
1- محمدهادی عطایی برای «همین روزها» و مصطفی کولیوندی برای «گره هشتم و روزی روزگاری جنگ»
2- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟» و علی محمد رادمنش برای «نفت بازی»
ج)کارگردانی
1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»
2- پیام عزیزی برای «همین روزها»
3- علی محمد رادمنش برای «نفت بازی»
در این بخش از بازیگران خردسال تقدیر ویژه به عمل آمد.
در بخش صحنهای جشنواره پانزدهم مقاومت جوایز به شرح ذیل اهدا شد:
الف) موسیقی
1- مانی ارمغان برای «ایوب زمانی»
2- آرش والی نژاد برای «جان گز»
3- قاسم رجبی و محمد جهانی نصب برای «مجلس قیام آمل» و بهنام رحیمی برای «خون و ماتیک»
ب) طراحی صحنه
1- سیامک احصایی برای «جان گز»
2- علیرضا مهران برای «سبز، سفید، سرخ»
3- علی حیدری برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»
در این بخش از لیلا رفیع زاده برای طراحی صحنه «خون و ماتیک» تقدیر به عمل آمد.
پ) نمایشنامهنویسی
1- سید علی موسویان برای «سبز، سفید، سرخ»
2- هاله مشتاقینیا برای «جان گز»
3- صحرا رمضانیان برای «خون و ماتیک» و طیبه نیک آزاد و علی حیدری برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»
ت) بازیگری زن
1- طیبه نیک آزاد برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»
2- رویا میرعلمی برای «جان گز» و شهره مکری برای «سبز، سفید، سرخ»
3- مانلی حسینپور «خون و ماتیک»، شیما ملکیان برای «آوازهای سرشام» و پرستش سلطانی «ایوب زمانی»
در این بخش از ناهید سلیمی برای بازی در «جان گز» تقدیر ویژه به عمل آمد.
ث) بازیگری مرد
1- سید علی موسویان برای«خون و ماتیک»
2- علیرضا مهران برای «آوازهای سر شام» و امیر کربلایی زاده برای «سبز، سفید، سرخ»
3- حامد مکملی برای «خاک شیرین»، هومن کیایی و فرزین صابونی برای «جان گز»
در این بخش از حسین مسافرآستانه برای بازی در «جان گز» و همچنین گروه بازیگری نمایش «شام آخر» و محمد پارسا قرهداغی برای بازی در «قرار» تقدیر ویژه به عمل آمد.
ج) کارگردانی
1- نیما دهقان برای نمایش «جان گز»
2- سید علی موسویان برای «سبز، سفید، سرخ»
3- سروش طاهری برای «خون و ماتیک» و کاوه مهدوی برای «آوازهای سرشام»
همچنین دبیرخانه جشنواره «تابستان جنگ کجا بودی» در بخش خیابانی و سه اثر «جان گز»، «سبز، سفید، سرخ» و «آوازهای سرشام» را برای حضور در بخش صحنهای جشنواره فجر به دبیرخانه جشنواره معرفی کرد .